OČKO

Krásnu sobotu,
myslím, že každá dáma zažila situáciu, keď sa ponáhľala na dôležité stretnutie prípadne podujatie a zrazu sa jej na silonkách či pančuškách urobilo očko. Väčšina z nás to riešila rýchlym zasprejovaním s lakom na vlasy a želaním, aby sa dierka nezväčšovala. Po pravde, mne sa táto nepríjemnosť stáva veľmi často, hlavne na chodidlách. Takže, jediné šťastie je, že sa to vždy dá nejako zamaskovať. 
Až raz si Dominik všimol, že si akosi často chodím kupovať nové silonky a povedal mi o službe Očko. Opísal mi ju a veľmi sa mi tento nápad pozdával. O to viac som bola nadšená, keď ma oslovili z Beponu na spoluprácu. Ich pančušky som vždy obľubovala a tiež perfektné termoprádlo na lyžovačku. Preto som sa veľmi z tejto ponuky tešila. Obrovskú radosť mi urobila aj príležitosť od Beponu stať sa ambasádorkou služby Očko. Preto by som vám túto skvelú myšlienku chcela predstaviť a opísať prostredníctvom tohto krátkeho fotopríbehu.

 Služba Očko na pančuchy je skutočne skvelý  a určite aj inovatívny nápad. V predajni Beponu som si vybrala telové vzorované silonky s bodkami a tzv. podväzkovým pásom. K ním som si dokúpila tzv. očko, teda akoby poistku pre prípad, že by sa mi pančušky počas ďalších dní roztrhli. 
Vďaka službe očko a jej zakúpeniu som získala možnosť vymeniť tieto silonky za nový kus v prípade, keď sa mi v priebehu 15 dní roztrhnú. Ak by sa mi "očko" na pančuškách neurobilo a nevyužila by som možnosť vymeniť ich za nové, kredit v hodnote 2 eur by mi neprepadol, ale mohla by som ho uplatniť pri ďalšom nákupe počas nasledujúcich 30 dní. 
 Službu Očko si cením úplne najviac od okamihu, keď do našej domácnosti pribudla Jackie. Je veľmi hravá a naháňa úplne všetko, čo nájde v byte. Veľmi častým objektom jej lovu sú práve moje silonky či pančušky. Preto si ich väčšinou obliekam až bezprostredne pred odchodom do práce. Aj dnes mi podobne ako na týchto fotkách na jedny skočila a urobila "krásne" veľké očko.Roztrhnuté pančušky som zabalila do pôvodného obalu a spolu s pokladničným blokom priniesla na predajňu Beponu, kde som ich kúpila. V obchode ma obslúžila milá pani predavačka, ktorá mi raz dva vymenila roztrhnuté pančošky za nové. Po výmene pančošiek som ešte podpísala pokladničný blok. Následne odniesla domov svoje vymenené silonky, ktoré som si hneď aj na seba obliekla.  
Mimochodom, odporúčam kuknúť sa do Beponu na novú kolekciu. Je úžasná! Mám zálusk hneď na niekoľko kúskov najmä v čiernej farbe, ktoré sa dokonale hodia k jesenným a zimným čižmám. Jedny zo vzorovaných pančúch si môžete pozrieť práve na úvodnej fotke.

Čo hovoríte na službu Očko? Poznáte ju? Vyskúšali ste ju? Aké boli vaše skúsenosti?
Píšte, som zvedavá. ;)


4 komentárov:

 1. You look amazing! nice pics!

  Happy Halloween
  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. super ani som nevedela že majú takú službu :) a obdivujem krásne fotky :)
  www.simplytheblog.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. B Ramida, Annette a Viki ďakujem za pochvaly:)
  mačičky Jackie je naša hviezda :D

  OdpovedaťOdstrániť