MANGO FASHION SHOW A/W 2015 - 2016

Pozdravujem vás,
pred pár dňami sme sa spoločne s Dominikom zúčastnili Mango Fashion show. Prehliadka sa koná pravidelne dva krát do roka (kuknite si tohtoročnú jarno - letnú show) vždy v úžasných priestoroch hotela DoubleTree By Hilton v Košiciach. Ten sa počas uplynulého týždňa vrátil do 70. rokov. Dôvodom bola kolekcia španielskej značky založenej bratmi Andicovcami inšpirovaná práve týmto obdobím. 
Hlavným leitmotívom prehliadky je „niečo, čo máme spoločné“. Práve toto slovné spojenie tvorí názov aktuálnej kampane #Somethingincommon, ktorej tvárami sú topmodelky Kate Moss a Cara Delevingne. Zaujímavosťou je, že tieto populárne hviezdy modelingového sveta majú skutočne niečo spoločné. Kate sa narodila v 70. rokoch a supermodelkou sa stala v 90-tych rokoch. Práve v tomto období sa narodila Cara. Tá je topmodelkou v súčasnosti, keď sú 70. roky opäť v móde.
Módna prehliadka bola rozdelená do troch častí. V prvej s názvom 70´s bohem dominovali zvonové nohavice, riasenie, kvetinové vzory, hadia potlač na topánkach či strapce. Úvodná časť bola inšpirovaná obdobím hippies, avšak prispôsobenému k aktuálnym trendom.
Po krátkej prestávke, ktorú oživilo spevácke vystúpenie Thomasa Puskailera, nasledovala prehliadka s nádychom military štýlu. V línií s názvom 70´s military nechýbali army saká, kabáty, čižmy alebo looky obohatené o mašle. 
Tretia časť niesla názov Studio 54. Pomenovaná bola podľa klubu, do ktorého sa v 70. a 80.rokov chodievali zabávať rôzne známe osobnosti. Práve klubovou atmosférou vtedajších čias sa stylisti inšpirovali pri tretej časti. Modelky a modeli sa predviedli v nablýskaných šatách či kožušinách. Modely z tretej časti boli doplnené o šperky od značky Alo diamonds. 
Na Mango fashion show bola okrem dámskej línie predstavené aj pánske a detské modely. Hlavne deti boli opäť rozkošné a zožali najväčší aplaus.
Na Mango fashion show bolo opäť úžasne. Z prehliadky a jednotlivých outfitov ma najviac zaujali klobúky, pončá a viazačky okolo krku. Jednu takú si určite zaobstarám.
A čo vy? Boli ste na MFS? Ktoré outfity vás zaujali najviac?

BACKSTAGE


 DETSKÁ LÍNIA

 70´S BOHEM 70´S MILITARY
 STUDIO 54


 môj outfit z Mango Fashion show
FOTO: Dominik Babušík

11 komentárov:

 1. Závidim ti, že si mala take dobré miesto na sedenie :3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. mňa tiež veľmi potešilo toto miesto a super výhľad :)

   Odstrániť
 2. Great! Love Mango!
  xoxo
  http://www.bloglovin.com/blogs/donkeycool-4487669/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ách zamilovala som sa do tých ružových čipkovaných šiat ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. aj mne sa tie ružové volánikové veľmi páčili :)

   Odstrániť
 4. ja ti ten roláčik ukradnem :))

  http://miskaholla.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Miška, to potom musíš mojej mamine ukradnúť :D lebo som jej ho tiež na pár dní ukradla :))

   Odstrániť
 5. Krásne fotky. Muselo to byť skvelé :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem za pochvalu a áno, bolo tam super :)

   Odstrániť
 6. Ako si sa dostala na tu prehliadku prosim ta? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj Dominika. Kedze sa pravidelne zucastnujem Mango prehliadok, tak ako blogerka dostavam pravidelne dve vstupenky :)

   Odstrániť