EUROVEA FASHION FORWARD

Pozdravujem vás,
dnes mám pre vás článok, prostredníctvom ktorého by som vás chcela presunúť na prehliadku Eurovea Fashion Forward. Tá bola úvodnou pred módnymi akciami v Bratislave, akými sú Fashion live! či Bratislavské módne dni.
Na jednotlivých prehliadkach, konkrétne v utorok, keď sme sa boli s Dominikom pozrieť, boli prezentované modely značiek Reserved, Marks & Spencer či Twin - set Simona Barbieri. Tie nájdete práve v nákupnom centre Eurovea, ktoré túto módnu akciu organizovalo. Kolekcie a prehliadky boli ladené do súčasných trendov a aktuálneho počasia. Nechýbali materiály ako koža, pleteniny, kožušiny alebo semiš. Návštevníci sa mohli inšpirovať všadeprítomnými 70. rokmi, eleganciou ale i športovými lookmi. Preto si myslím, že každý si medzi jednotlivými lookmi, našiel svoj obľúbený. Mne sa páčilo hneď niekoľko. Tie som pre vás vybrala aj na fotografiách. Najviac ma zaujali práve červené kvietkované nohavice, ktoré ste mohli vidieť dokonca aj na mne v inšpiratívnom poste, ako kombinovať rolák štyri krát inak
Škoda, že celkový dojem z prehliadky trocha pokazili trčiace visačky z oblečenia a prázdne prvé rady, ktoré organizátori mohli pokojne naplniť návštevníkmi z predchádzajúcich radov podobne, ako sa to zvykne robiť na svetových fashion weekoch, keď sa nenaplnia prvé rady. 
Každopádne, čo musím oceniť, tak to sú veľmi pekné priestory pod stanom, kde sa prehliadky konali a tiež skvelou atmosférou dýchajúci backstage. Ten ma nadchne na každej akcii. Je pútavé sledovať, ako sa všetko pripravuje v zákulisí a aké je to veľakrát stresujúce, aby sa na nič nezabudlo a zároveň, ako to vyzerá dokonale bez náznaku stresu na móle. Skvelú backstagovú atmosféru ma určite na svedomí aj fotostena Mattoni, pri ktorej sme si to poriadne spoločne s modelkami užili a nafotili super zábery. Pretože, kde je Mattoni, tam je aj móda a v zákulisí sa to potvrdilo hneď niekoľkonásobne. Myslím, že Dominikovi sa najlepšie fotky podarili práve medzi jednotlivými prehliadkami. Verím, že atmosféru zo zákulisia budete cítiť aj vy a že si ju plnými dúškami vychutnáte.
Boli ste na Eurovea Fashion Forward? Ako sa vám na tejto módnej akcií páčilo?


 takto to vyzeralo v backstagi medzi jednotlivým prehliadkami 


 utorok sa začal prehliadkou značky TWIN - SET Simona Barbieri

pokračovalo sa prehliadkou Reserved


 a na záver dňa - Marks & Spencer


takto sme si to užili pri fotostene Mattoni0 komentárov:

Zverejnenie komentára