DEICHMANN A/W 2015 - 2016

Želám peknú sobotu,
hoci počas tejto jesene som zažila už všetky druhy sychravého počasia od dažďa cez babie leto až po sneženie a napriek tomu, že už od septembra (v prípade fashion weekoch pomaly od začiatku tohto roka :D) sa na prehliadkach a showroomoch zoznamujem s jesennými a zimnými trendami, pravú jeseň v obliekaní u mňa cítiť až v týchto dňoch. Možno to bolo spôsobené tým, že som z Košíc práve odniesla posledné letné veci a priniesla konečne všetky jesenné a zimné. Mám totiž pri pravidelnom preorganizovaní šatníku štyri krát do roka vždy problém rozlúčiť sa s jedným ročným obdobím a privítať to druhé. Myslím si, že v prípade prechodu leta na jeseň je to úplne pochopiteľné a hádam aj odpustiteľné.   
Preto sa s miernym oneskorením budem s vami postupne deliť o tlačovky, ktoré som absolvovala počas uplynulých týždňov a o jesenné kolekcie, s ktorými som 100 % stotožnená až od týchto dní. Dnes mám pre vás report z tlačovky, na ktorej nám bola predstavená kolekcia jeseň/zima 2015 - 2016 od Deichmannu. Tá je trendová a rozhodne aj nadčasová. Jej charakteristickým prvkom je vplyv pánskeho dizajnu alebo ak chcete dámskeho štýlu inšpirovaným pánskou módou. Vidieť to môžete najmä na mokasínach, poltopánkach či na šnúrovacej obuvi. Svoje zastúpenie v kolekcii Deichmannu má aj obuv Chelsea, čižmy robustného strihu, lodičky či členkové topánky. Zaujímavý je aj Dandy štýl, ktorý je prítomný na nízkych čižmičkách, šnúrovacích topánkach či poltopánkach. Ide o skvelé spojenie anglickej elegancie a pánskeho štýlu so ženských nádychom.
Najviac sa mi však z kolekcie páči línia navrhnutá blogerkou Hanneli Mustaparta. V nej nájdete nielen lodičky, mokasíny, ale i zaujímavé čižmy nad kolená. Pre mňa, jednoznačne, pastva pre oči. Ak sa chcete pokochať touto kolekciou, kliknite si na stránku www.deichmann.com, keďže blogerská kolekcia je k dispozícií len online. 
Samotná tlačovka bola veľmi vydarená, netradičná a tiež vtipná. Celé predstavenie kolekcie bolo totiž pripravené prostredníctvom divadelného vystúpenia. O to sa postarali dvaja šikovní herci, ktorí ponúkli zaujímavý pohľad na módnu obuv či kabelky. Najviac som sa zabávala pri komentovaní našich DIY výtvorov, ktoré si môžete pozrieť aj na dnešných fotkách.
Teším sa, že som na tlačovke spoznala ďalšie veľmi milé a skvelé blogerky (pozdravujem vás všetky a špeciálne Zuzku a Kejmy - dúfam, že sa čoskoro vidíme) a tiež som sa opäť mohla porozprávať so známymi tvárami. Bolo úžasne a teším sa na ďalšiu Deichmann akciu so skvelým programom, občerstvením a balíčkom. Ten ma opäť veľmi milo potešil. Obsahoval okrem užitočných materiálov aj krásnu crossbody kabelku s trendy potlačou a power banku, ktorú pravidelne využívam. Mimochodom, kabelku vám ukážem v ďalších postoch, pretože práve kabelky od Deichmannu sú mojou srdcovkou. 
Čo vás najviac zaujalo na Deichmann kolekcií? :)

P.S.1: Z jesenných a zimných kolekcií sa môžete najbližšie tešiť aj na predstavenie kúskov z dielne F&F (kde nájdete i tieto bordové šaty) a španielskej značky na Mango Fashion show (kuknite defilé prehliadky alebo fotku pri fotostene s mojím obľúbeným jesenným outfitom)

P.S.2: Alebo sa pokochajte jesennými a zimnými trendami u Fera Mikloška.

FOTO: Deichmann

v podpalubí Loď Café v BA na tlačovke a predstavení kolekcie Deichmannu
blogerská kolekcia  navrhnutá Hanneli Mustaparta


 kolekcia predstavená prostredníctvom vtipného divadelného predstavenia
blogerky pokope so svojimi DIY výtvormi


3 komentárov:

 1. the bags are so cute, specially the tassel one
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. super článok a krásne fotky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pooja, thank you so much :)
  Viki, ďakujem veľmi pekne, som rada, že sa páči ;)

  OdpovedaťOdstrániť