BLUE

Peknú nedeľu,
určite ste počas uplynulých dní, týždňov a mesiacov počuli o tom, že farbou roka 2015 je marsala. Tá na nás vykúka z mnohých výkladov obchodov, módnych časopisov či blogov. Tento farebný odtieň som si obľúbila už pred týmto rokom a zadovážila si ako prvý kúsok v burgundskej alebo ak chcete bordovej farbe klobúk. Dnes ho môžete vidieť aj v outfite spolu s mojou najobľúbenejšou farbou tohto roka. Pre mňa je to jednoznačne modrá, ktorú nosím veľmi rada. Skombinovala som ju s TOP farbou podľa odborníkov - marsalou a TOP odtieňom pre mňa - modrou a vznikol z toho dnešný outfit.
Dominantným prvkom sú nepochybne tieto šaty (z iného uhla si ich môžete pozrieť na spoločnej fotke s Ferom Mikloškom), ktoré ma veľmi zaujali svojím strihom a šikovnou farebnou kombináciou. Veľmi dobre sa nosia. Dovolím si tvrdiť, že vytvárajú aj veľmi peknú postavu vďaka čiernej farbe umiestnenej na správnych miestach. Keď som si ich prvý krát obliekla, ihneď som vedela, že ich skombinujem s klobúkom a kabelkou v burgundskej farbe. Viem, že ste túto tašku videli v nedávnom outfitovom článku, no napriek tomu vám ju ukazujem opäť. Dôvod je jednoduchý a je ich vlastne hneď niekoľko. Výborne sa nosí, je praktická, zmestím do nej všetko počas cestovania do Bratislavy a keď si niečo obľúbim, dlho mi trvá, kým to prestanem nosiť. Podobne to mám aj so šatami z F&F. Tak mi to, dúfam, odpustíte.
Veľmi sa teším, že autorkou dnešných fotiek je Maťka Cimermanová. Dlho som sa s ňou nevidela a potešilo ma, že sme si po dlhšej dobe super pokecali a aj pofotili dnešný outfit. Čo naň hovoríte?

P.S.: Ak vás zaujali dnešné šaty, kliknite na stránku satypreteba.sk a vyberte si tiež jedny nádherné. Navyše, mám pre vás 10% zľavu po zadaní kódu lapkinn. Želám príjemné nakupovanie a super výber. Po pravde, ja som mala čo robiť, kým som si z hromady nádherných šiat, vybrala práve tieto. :)

šaty - satypreteba.sk, silónky - Bepon, klobúk - EBAY, lodičky, bunda - F&F, kabelka - pinkhead.eu 


4 komentárov:

 1. Nice look! Love the hat!
  xoxo
  http://www.bloglovin.com/blogs/donkeycool-4487669/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Klobúk je samozrejme perfektný a jeho farba detto! :) Celý outfit sa mi páčia a fotky sú skvelé! ;)

  Dušan,
  www.UntilYouHateMe.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. teším sa, že klobúk zaujal a rovnako aj outfit
  ďakujem vám za komentáre ;)

  OdpovedaťOdstrániť