STUŽKOVO - PLESOVO - PROMOČNÝ POST I.

Želám vám peknú nedeľu.
Pred necelým rokom sme spoločne s Bekou vytvorili inšpiráciu na plesy či stužkové. Pohrali sme sa s doplnkami, nádhernými šatami a topánkami a nafotili fotky, na ktoré doteraz rada spomínam. V podobnom duchu som si pre vás chcela pripraviť i tento článok. Ide o prvý post z o Stužkovo - plesovo - promočnej inšpirácie. Neskôr sa môžete tešiť aj na ďalší.
V prvej časti tejto inšpiračnej série som si pre vás prichystala look v štýle 50 odtieňov nude / telovej farby. Zvolila som nádherné a sofistikované šaty z dielne Danky Hrabovskej. Jej tvorbu som si zamilovala.  Po týchto čiernych šatách sú tieto moje druhé najobľúbenejšie. (samozrejme, ak nerátam tie, ktoré mi Danka ušila na mieru, pretože tie sú mojou najväčšou srdcovkou a láskou v šatníku) Na šatách, ktoré dnes vidíte na fotkách, sa mi páči ich strih, zaujímavo riešená vrchná časť hlavne v oblasti dekoltu a v neposlednom rade farba. Hneď, keď som ich uvidela, som si povedala, že ich budem kombinovať do jemného romantického looku. Tak sa aj stalo. K ním som doladila telové lodičky a minimalistické šperky v podobe ružovkastého prsteňa a náušníc Michael Kors a tiež náramku. Mimochodom, tieto klenoty sú ideálne nielen na plesy a slávnostné príležitosti, ale skvele sa kombinujú aj ku každodenným outfitom, ktorým dodávajú šmrnc. Jediným výraznejším oživením je rúž, ktorý korešponduje s listovou kabelkou. 
K jemnému plesovo - stužkovo - promočnému looku som zvolila aj nežný účes. S tým som bola pred a počas fotenia maximálne spokojná. Po umytí som do vlasov naniesla sprej na dodanie objemu OSiS od Schwarzkopf Professional a vysušila ich. Potom som ich natočila kulmou a vlny rozčesala. Tie som následne spojila v zadnej časti do drdolu. Niekoľko pramienkov som uvolnila a niektoré pripla v zadnej časti. 
Na niektorých fotkách som si na sebe nechala aj kabátik, keďže mnohé plesy a stužkové sa konajú počas chladných večerov a navyše počas fotenia bolo celkom chladno.
Verím, že sa vám prvý look z inšpiračnej série pred stužkovou a plesom bude páčiť. Čo naň hovoríte? Páči sa vám aj účes? Čo by ste povedali na vlasový tutorial v podobe videa? Nech vám to tu nevypisujem a radšej porozprávam. :)

 FOTO: Dominik Babušíkšaty - Daniela Hrabovská, kabelka - Primark, náušnice a prsteň - Michael Kors, náramok (Klenoty Aurum), vo vlasoch - sprej pre objem vlasov - OSiS Schwarzkopf Professional

2 komentárov:

  1. Omdlívám blahem! Krásně vkusně zvolené šaty ( Daniele posílám potlesk :), super líčení, vlasy a taky fotky :) Miluju tohle celé!

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. jéééj, Viktorie, ďakujem veľmi veľmi pekne za milý komentár, teším sa nielen ja ale i Daniela a Dominik z týchto milých slov :)

      Odstrániť