LET´S TALK ABOUT...

Pekný piatok všetkým.
Do tohto článku by som sa za normálnych okolností nepustila, no pravidelne ste mi kládli tieto otázky. Pýtali ste sa na spodné prádlo, aké strihy podprseniek nosím a kde kupujem spodné prádlo. Na všetky vaše otázky by som chcela odpovedať týmto článkom s fotkami. Verím, že sa vám bude páčiť, zodpovie vaše otázky a že sa vám budú páčiť i fotografie. Chceli sme zábery so spodným prádlom nafotiť decentne, aby sme neodhalili všetko a zároveň všetko nezakryli. Musíme sa s Dominikom priznať, že nám tieto fotografie dali zabrať, preto dúfam, že vyvolajú pozitívne dojmy.
Začnem pri vrchnej časti. Pred niekoľkými rokmi som najviac obľubovala kosticové a vystužené podprsenky. Bolo to aj z toho dôvodu, že som si chcela pridať pár centimetrov na objeme, keďže nepatrím k tým obdareným vo vrchnej časti. Časom som sa však zmierila s tým, že lepšie to s mojím hrudníkom nebude a na plastiku rozhodne nepôjdem. 
Postupne, ako odchádzali komplexy z tejto časti môjho tela, odišli i kosticové a vystužené podprsenky z mojej zásuvky so spodným prádlom. Hoci, niekoľko ich tam stále je, niekde úplne naspodu, nahradili ich jednoduché, ako ich ja nazývam bandeau podprsenky. Sú pre mňa najpohodlnejšie na svete. Netlačia, držia a môžem v nich nielen existovať ale i športovať. Mám ich hneď niekoľko, no najobľúbenejšie sú čierna a telová. Prvú spomínanú mám už dlhé roky a dostala som ju od známej, ktorej nesadla. Telovú som dlho predlho hľadala. Chcela som totiž dobre sediacu podprsenku, ktorú môžem nosiť i pod bielu košeľu. Našla som ju v Intimissimi. Ihneď ma zaujala svojím netradičným tvarom a tým, ako perfektne sadla a držala. Z vnútornej strany sa totiž nachádzajú tri prúžky, ktoré zabezpečujú to, že Laura na tele perfektne drží. 
K nej som si vybrala i bezšvové nohavičky, ktoré sa perfektne nosia pod sukňami či šatami. Miestami vyzerajú a občas mám aj ten pocit, ako keby som na sebe nemala nič oblečené. Pri oboch kúskoch z Intimissimi som sa obávala toho, ako budú vyzerať po praní a najmä, či sa nohavičky alebo podprsenka neroztiahnu. Moje obavy boli nakoniec neopodstatnené, pretože svoj tvar nestratili. No, pre istotu ich aj naďalej periem na najslabšom stupni a v sieťke na spodné prádlo.
Telové nohavičky sú strihu string, ktorý mám veľmi rada podobne ako francúzsky strih nohavičiek. Tie sú najpohodlnejšie a nosia sa mi najlepšie. Práve v takýchto dvoch strihoch mi pribudli v zásuvke so spodným prádlom dva kúsky od Aqalogy. Jedny čierne s modrým nápisom a ružové s fialovou čipkou. 
Posledný kúsok, ktorý by som chcela zaradiť do tejto spodnoprádlovej kategórie, je tielko. Keďže sa blížia chladné jesenné a zimné dni, na tielka pod svetre nedám dopustiť. Hlavne na tie, ktoré sú obtiahnuté a dokonale sa pod svetrom či rolákom skryjú a hrejú. V tomto tielku Hidden purity od Aqalogy sa vďaka bielo ružovým krídlám dokonca cítim ako anjel :)). Aspoň teda počas tých chvíľ, keď ho mám na sebe. 
Hoci v móde sa veľký dôraz kladie na to, čo vidíme navonok, veľmi dôležité je i spodné prádlo, ktoré nosíme každodenne. Ak zvolíme nesprávny strih nohavičiek či podprsenku, ktorá nás tlačí, veľmi rýchlo môžeme pokaziť dojem z výsledného outfitu. Nielen kvôli vytŕčajúcemu spodnému prádlu, ale i kvôli pocitu nepohodlnosti, ktorý z nás vyžarujeme navonok. Dúfam, že sa vám dnešný článok bude páčiť a že som vám prostredníctvom neho zodpovedala vaše otázky ohľadom spodného prádla. 
Aký je váš vzťah k nemu? Aké druhy podprseniek či nohavičiek preferujete?


 FOTO: Dominik Babušík
obaly, v ktorých prišli kúsky od Aqalogy, mám doteraz odložené :) sú nádherné  
čierna podprsenka - od známej, telové spodné prádlo - Intimissimi, nohavičky a tielko - Aqalogy, denimová košeľa - H&M, belasá košeľa - F&F, denimová sukňa - ZAFUL


3 komentárov:

  1. that tee with wings is so cool
    Happy Saturday
    www.beingbeautifulandpretty.com
    www.indianbeautydiary.com

    OdpovedaťOdstrániť