BRIEFING KOSICE FASHION WEEK


Želám pekný štvrtok,

dnes mám pre vás pripravený článok z minulotýždňového brífingu Košice Fashion Week. Teším sa, že práve v meste, v ktorom žijem, sa koná jediný fashion week na Slovensku. O to väčšiu mám radosť, že som dostala ponuku byť súčasťou tímu fashion weeku. Na starosť budem mať blogovú sekciu na stránke www.kfw.sk, ktorej budem šéfovať. Spoločne s ostatnými blogermi nielen zo Slovenska, ale i zo zahraničia, budeme pre vás, čitateľov, vytvárať obsah tohto fashion weekovského blogu a pridávať články s fotkami z príprav či samotného diania. Okrem toho vás množstvo zaujímavostí čaká i na tomto mieste, čiže blogu Lapkinn. 
Tlačový brífing sa konal netradične v Bratislave v pekných priestoroch Loď Café priamo na Dunaji s výhľadom na Bratislavský hrad. Bola som veľmi nadšená, keď ma oslovili s ponukou uvádzať brífing a zároveň predstaviť svoju úlohu šéfblogerky na fashion weeku za jedným stolom s riaditeľom KFW Mariánom Biľom, riaditeľkou Unique One Karolínou Bosákovou, programovou riaditeľkou Slavou Hriadeľovou a vedúcou pobočky zahraničnej banky Komerční banka, a.s. Katarínou Kurucovou. 
Uvádzanie tlačoviek a brígingov bol vždy môj menší sen, takže si ho môžem označiť za splnený. Moje vyjadrenie spolu s ďalšími nájdete aj v príspevku TA3. Takže ma opäť máte možnosť aj počuť nielen vidieť. Teším sa tiež, že Dominik bude hlavným fotografom celého fashion weeku.
Okrem novinky v podobe blogu čakajú návštevníkov 2.ročníka KFW i ďalšie zmeny. Počas 12. až 15. novembra je pripravený svadobný, luxury či športový deň, keďže Košiciam pribudne k titulu Európske hlavné mesto kultúry i ďalší - Európske mesto športu. Na fashion weeku dostane priestor aj zaujímave prepojenie módy s technikou či mladé talenty.
Je sa na čo tešiť. Program vyzerá skutočne lákavo rovnako ako hlavná obálka brožúrky KFW, ktorú má na svedomí Radka Bakajsová a Carolina Rosenberger. Je dokonalá a klobúk dole (čo je pri ich prevedení celkom tématické) pred ich prácou. Postupne budú odhaľované i ďalšie zaujímavosti z fashion weeku nielen na blogu Lapkin ale aj blogu na stránke www.kfw.sk.
Na záver by som sa ešte raz chcela poďakovať za možnosť byť súčasťou tímu KFW. Som veľmi vďačná, že vďaka blogovaniu pribúdajú rôzne zaujímavé ponuky a spolupráce podobne ako táto. Najviac ma však teší, že začínajú prekračovať hranice Slovenska. Aj vďaka tomuto brífingu som mala možnosť spoznať zaujímavých ľudí zo zahraničia. Momentálne sa však okrem spolupráce na fashion weeku teším i na ponuku, ktorá prišla z Maďarska. Určite vám ju čoskoro predstavím. Zatiaľ len prezradím, že vďaka nej budem mať možnosť fotiť editoriál a ďalšie fotografie v nádhernej Budapešti. Preto stay tuned, sledujte aj naďalej blog a poznačte si dátumy fashion weeku an Slovensku od 12. až 15.novembra. Veľmi rada sa s vami všetkými stretnem, spoznám vás a porozprávam.

vyjadrenie pre TA3 o KFW
 uvádzanie brífingu
 veľká pocta na brífingu, ktorú si veľmi vážim - vlastná menovka :)

 výstava Health and Beauty, ktorá sa konala po brífingu
FOTO: Dominik Babušík

0 komentárov:

Zverejnenie komentára