BAGGHY

Krásny večer, moji milí,
zamýšľali ste sa niekedy pri pohľade do vašej skrine nad tým, čoho zo všetkých kúskov máte najviac? Sú to sukne? Spodné prádlo? Alebo doplnky? Mojou najväčšou závislosťou sú topánky, klobúky a kabelky. Tých sa mi akosi doma premnožilo. Najhoršie práve na takýchto materiálnych závislostiach je, že stále ich človek nemá dosť a chce ďalšie a ďalšie. Tak je tomu aj v prípade mojej zbierky kabeliek. V šatníku mi pribudlo hneď niekoľko nových úlovkov a stále by som prijala i ďalšie. Jedným z aktuálnych prírastkov je aj táto kabelka z dnešných fotiek, ktorá patrí k najcennejším.
Pochádza od talianskej značky Bagghy, ktorej návrhárom je Nicola Mattiazzi. Ten počas svojho života získal množstvo skúseností zo spoluprác a práce pre iné luxusné módne značky, ktoré sa rozhodol zúročiť pre vlastnú kolekciu. Tá je výnimočná použitými materiálmi - ekokožou v kombinácii s teľacou kožou či potlačou, ktorá je pre ňu charakteristická. Na kabelkách nájdete nielen jedinečné svetové metropoly, ale i nádherné divy ako napríklad Audrey Hepburn.
Z kolekcie Bagghy som si vybrala kúsok s názvom Bagghy City 02. Páči sa mi na nej jej tvar, ktorý patrí k veľmi obľúbeným z celej kolekcie. Dá sa totiž nosiť dvoma rôznymi spôsobmi. Buď vo väčšom variante alebo po stiahnutí popruhov v menšom prevedení. Vo vnútri je priestranná. Zmestím tam úplne všetko - od nahrávatka cez notebook až po milión dokumentov. Zaujala ma aj potlač, ktorá sa vďaka farebným odtieňom dá kombinovať na milión spôsobov. V dnešnom outfite som ju zladila so semišovou sukňou, denimom a bielym teniskami. Z doplnkov som zvolila len pilotky so zlatými detailami, ktoré korešpondujú so zlatými detailami na Bagghy kabelke.
Mimochodom, výhodou tejto kabelky je, že si ju nemusíte objednávať cez internet, ale naživo ohmatať prípadne ovoňať (ak zbožňujete vôňu kože). Túto možnosť máte len v pár predajniach na Slovensku. Jednou z nich je i EM ZLATNÍCTVO, ktoré nájdete na Mariánskom námestí 19. Hneď vo výklade vás zaujmú okrem Bagghy kabeliek aj nádherné šperky. Keď som sem vošla, mala som chuť vyskladať si rovno celý outfit od náramkov, prsteňa, náušníc až po kabelku. Ale myslím, že podobne zmýšľa asi väčšina dám, keď vkročí do tejto predajne. Navyše, ak sa nebudete vedieť rozhodnúť, ochotne vám celý personál poradí. Som rada, že mne pomohli pri výbere mojej Bagghy kabelky, pretože najradšej by som si z tejto kolekcie odniesla viacero kúskov.
Čo na moju novú Bagghy hovoríte vy? Páči sa vám v kombinácii s outfitom? :)

 FOTO: Dominik Babušík


 dve prevedenia kabelky Bagghykošeľa - H&M, sukňa - EBAY, tenisky - ASOS, okuliare -Okuliarewayfarer.sk, kabelka (Bagghy) - Emsperky.sk

3 komentárov:

 1. great look!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. really liked the pairing of denim shirt with mustard skirt
  kisses
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť