WOOD

Želám vám pekný večer z Valtíc, 
od soboty si užívame cyklodovolenku s názvom Tour de burčiak, no popri oddychu nezabúdam ani na vás, milých čitateľov. Avšak, pozabudla som na to, že za hranicami slovenska to s wifi pripojením také jednoduché ako u nás v domovine nie je. Preto dúfam, že mi tých pár dní omeškania odpustíte. ;)
Keďže som sa k nemu dostala až dnes, konečne vám môžem v plnej kráse a kvalite ukázať fotky z Dudiniec. Menšiu ukážku ste mohli zhliadnuť na blogovom FB a Instagrame. Teší ma, že fotka, ako ju tatino nazval "žltohlávka", mala na sociálnych sieťach pozitívny ohlas. Určite za to môže nielen Dominikova fotografická šikovnosť, ale i žltá sukňa z dielne VYVA, Veľmi som si ju obľúbila pre jej kvalitu, strih, ušitie a tiež pôvod. 
Vznikla totiž vďaka projektu (jeho názov je odvodený od VYmenník VAžecká), ktorý tvoria šikovné dámy a slečny z Košíc. Tie sa stretávajú každú stredu a tvoria i šijú  pod vedením Janky Bučkovej. Musím oceniť, že v dobe, keď každý ide sám za seba a chce zakladať "novotiny" len sám bez nikoho, čo môžeme sledovať pri vzniku stále nových a nových politických strán, módnych návrhárov či blogov, bolo vytvorené takéto unikátne, jedinečné a talentované zoskúpenie. 
VYVE to ide od ruky, o čom svedčia módne prehliadky, ktoré majú za sebou nielen v Košiciach, na Slovensku, ale i v Prahe. Pred niekoľkými týždňami dokonca otvorili showroom, v ktorom nájdete ich tvorbu. Nachádza sa vo dvore pri Historickej radnici na Hlavnej ulici v Košiciach. Ak nemáte cestu do metropoly východu, potom kliknite k ním na Sashe
Musím sa priznať, že keby som bola bohatá, kupujem minimálne 7 kúskov od nich. Sú dokonalé a sú z rúk šikovných Košičaniek. 
Želám im ešte veľa úspechov, nápadov, spokojných zákazníčok ale i zákazníkov (tvoria totiž aj pánske modely) a vám príjemné prezeranie, komentovanie a užívanie si slnečných a horúcich dní. Čoskoro sa hlásim s novým článkom - opäť zo slovenskej módnej kuchyne.

FOTO: Dominik Babušík

sukňa - VYVA, košeľa - LINDEX, náhrdelník - čačky.sk, lodičky - topankovo.sk, kabelka - Deichmann

5 komentárov:

 1. such a beautiful skirt,u look great
  kisses
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Yellow and blue is such a great combo!

  http://beautyfollower.blogspot.gr/2015/04/window-shopping-sun-sea-colour-palett.html

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pooja and Beauty Follower thank you for your lovely comments ;)
   Have a nice day

   Odstrániť
 3. Tá sukňa a tá kabelka... no odpadla som! Si prekrásna.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Monnyka si zlatá :)
   ďakujem, ďakujem krásne :-*

   Odstrániť