WEEKEND IN DUDINCE

Želám vám pekný deň,
ak sledujete blog pravidelne na Instagrame či Facebooku, určite vám neuniklo, že cez víkend sme si boli vďaka ZlavaDna.sk oddýchnuť v hoteli Hviezda v Dudinciach. Keďže toto ubytovanie malo skvelé hodnotenie od zákazníkov a išlo o najpredávanejší letný pobyt za celý rok 2014, spoločne s Dominikom sme boli veľmi zvedaví a nevedeli sme sa tohto víkendu dočkať. 
Po príchode do hotela sme sa hneď pustili do obzerania hotela. Ten je v niektorých častiach pekne prerobený, čo je vidieť nielen v zadnej časti hotela (kde sme pre vás nafotili outfit, ktorý uvidíte v ďalšom poste), ale i na izbách. Myslím, že za takéto vybavenie by sa nemusel hanbiť ani štvorhviezdičkový hotel. 
Veľmi nás potešili možnosti využitia voľného času v rámci tohto hotela. Keďže s Dominikom patríme k akčným dvojiciam, hneď sme otestovali Adventure golf, bowling, vypožičiavanie spoločenských hier (vybrali sme si naše obľúbené Scrabble) či bicykle, na ktorých sme sa prešli po Dudinciach.
Okrem týchto aktivít sme si príjemne oddýchli vo wellnesse a na masážach. Hoci som mala predsudky voči masážam chrbta (po jednej zlej skúsenosti), táto bola famózna. Skutočne pochvala pánovi masérovi. Čerešničkou na torte bol parafínový zábal.
Teší ma, že v Dudinciach si hostia môžu vyberať z množstva zrekonštruovaných hotelov či penziónov, ktoré sú skutočne na úrovni. My sme navštívili neďaleký penzión, ktorý bol skutočne pekný podobne ako náš hotel. Preto si myslím, že v rámci konkurenčného boja medzi ubytovacími zariadeniami je dôležitý pre návštevníka každý detail. Keďže služby tvoria ľudia, do budúcna by sme určite ocenili lepší prístup zo strany personálu. K dokonalosti nášho pobytu totiž chýbala už iba priateľská a ochotnejšia komunikácia recepcie.

Prvú fotku z koláže mám najradšej. Cestou do hotela sme našli na pumpe túto kolu s nápisom"pusu dostane blogger". Hoci kolu nepijem, túto som chcela len kvôli názvu. A za tú sladkú pusu od Dominika to stálo. :)) Na ďalších fotkách si môžete pozrieť izbu hotela, fotku pre Kozkovcov z postele a tiež hru scrabble, ktorú som jednoznačne vďaka slovu SABOTÁŽI vyhrala. V ďalších kolážách si môžete pozrieť, ako...
 ...sme si užili bicyklovanie po Dudinciach.
 ...ako sme hrali bowling. Dominik vyhral všetky hry. Tú, ktorú vidíte, skončila najtesnejším rozdielom. V ostatných Dominik dominoval aj o sto bodov. :D
 ...ako sme hrali Adventure golf. Ten ma bavil zo všetkých činností najviac. Veľmi som si ho obľúbila. Patril hotelu a bol perfektne spravený a udržiavaný. Cítila som sa pomaly ako na skutočných greenoch v nádhernom prírodnom prostredí.
 ...ako vyzeral hotel a jeho okolie - najmä Adventure golf.
 ...ako sme papali a kávičkovali. Všimnite si ten naložený Dominikov tanier v štýle anglických raňajok. :)
 ...ako sme spoznávali Dudince. V okolí tohto mesta nájdete skvelé cyklotrasy nazvané Hore hontom, dole hontom. My sme sa vďaka nim ocitli pri vyschnutých ale i činných prameňoch s liečivou vodou či na nádhernom poli. 

  

0 komentárov:

Zverejnenie komentára