SUGA SUGA

Peknú nedeľu,
som rada, že tento týždeň mám úspešne za sebou. Vrátiť sa do pracovného tempa po dovolenke dá zabrať asi každému. Môj návrat k práci bol hektický, ale stál za to. Tento týždeň som odštartovala na moderovačke módnej show v Rajeckých Tepliciach, kde vznikla aj fotka s Majkom Spiritom. Potom som cestovala naspäť domov do Košíc. Na východe som nahrávala turistickú reláciu a pripravovala sa na vysielanie relácie o šití a prerábaní starého oblečenia na nové, ktorú ste mohli počuť na Rádiu Regina počas včerajšieho dopoludnia. Popritom som absolvovala niekoľko blogových stretnutí, o ktorých vám napíšem čoskoro niečo viac. V duchu vety "bez práce nie sú koláče", sme si včera poriadne užili garden gril párty. Tiež som si za odmenu dopriala môj aktuálne najobľúbenejší nápoj. Po dopísaní blogu sa chystáme spolu s Dominikom ešte na jednu, tentoraz narodeninovú oslavu.
Dnes som si pre vás pripravila outfit, ktorý sme fotili na pobyte v Dudinciach. Veľmi rada kombinujem bielu s jemnými a pastelovými farbami. V tomto prípade som moju novú sukňu zladila s ružovým topom zo sekáča. Nechýbajú ani doplnky v nude alebo ružovkastom odtieni so zlatými detailami.
Čo hovoríte na dnešný outfit? Aký bol váš týždeň a víkend?
Užívajte tieto dni. Čoskoro sa hlásim s ďalším článkom.    

 FOTO: Dominik Babušík

 sukňa - Choies.com, top - Second hand, sandálky - F&F, náramok - čačky.sk, náhrdelník - po babke, kabelka - yolo.sk10 komentárov:

 1. Originální, romantické, krásné!! A ještě skvěly výběr hudby ;))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. wau ten outfit je naozaj krásny ♥ a ten náhrdelník po babke ma očaril.... krásna cennosť

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Zuzu a Rose, ste zlaté, veľmi si vážim takéto komentáre, ďakujem dvojnásobne a pozdravujem :)

   Odstrániť
 3. u look chic, love your skirt
  Kisses
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Babka ti nechala na seba naozaj krásnu pamiatku :-) Michaela
  www.imperfect-woman.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Michaela súhlasím, je to krásna spomienka :)
  Nadush a Flosii ďakujem vám ;)

  OdpovedaťOdstrániť