LAPKINN IN MEDIA

Ahojte,
dnes by som sa s vami chcela podeliť o to, čo mi v rámci blogu spravilo za posledné týždne najväčšiu radosť. Je to nielen vaša priazeň, podpora, komentáre, každý nový čitateľ blogu a fanúšik na sociálnych sieťach, ktorý ma ženie vpred, ale tiež každý článok či výstup v médiách. Veľmi sa tomu teším a ďakujem vám, milí moji čitatelia a touto cestou aj novinárom, redaktorom a moderátorom z týchto spomenutých médií.
Bezprostredne po výhre Bloger roka ste si mohli prečítať dlhšie rozhovory na internetovom portáli EMMA.sk či TOP FASHION
Ďalším článkom o Lapkinn bol ten s nadpisom Žilinčanka sa stala módnou blogerkou roka publikovanom na stránke zilinak.sk.
Veľmi pekné slová o blogu ste si mohli prečítať na slovakwoman.sk v článku s názvom "Najvplyvnejší módni blogeri dnešnej doby zo Slovenska".
V úlohe blogerky a tak trochu modelky som sa ocitla v Dámskom magazíne v júni 2015. Krátky výstup si môžete pozrieť od približne jednej hodiny a 5. minúty v archíve RTVS na tomto mieste.
Spolu so zvukom a vetami ste ma v roli blogerky - respondentky mohli vidieť  a počuť v TV Ružinov v relácii Garde. Rozhovor sa uskutočnil 22. júna a nájdete ho v archíve od 30. minúty.
Celej jednej strane, za čo som veľmi vďačná, bol venovaný rozhovor o blogu a mne spolu s fotkami v Zajtrajších novinách. Tie vyšli v printovej podobe. Fotka z blogu sa v zmenšenej podobe taktiež ocitla na titulke. Rozhovor vás čaká aj v elektronickej podobe na internetovej stránke Zajtrajších novín.
Ďalšia celá strana plná fotiek a otázok a odpovedí o mojom blogu a blogovaní vyšla v Žilinskom večerníku. Prečítať si ho môžete v internetovej verzii týchto novín
Za rozhovor veľmi pekne ďakujem aj rádiu Rebeca. Rozhovor a krátky článok si môžete prečítať a vypočuť v archíve spomínaného rádia.
Niekoľko rád, ako si spraviť dobrú selfie som dala internetovej verzii novín Pravda. Nájdete ho na na stránke Pravdy.
Veľmi sa teším aj z dvojstranového rozhovoru a článku o blogu a mne v Novom čase pre ženy, konkrétne čísle 28 a jednej krásnej strane v augustovom čísle časopisu Eva.
Ďakujem nielen za tieto výstupy ale aj za článok na portáli najkrajsiemodelky.com
Na záver som veľmi rada a ďakujem za možnosť komunikovať s vami na chate F&F. Boli ste úžasní a veľmi dobre sa mi s vami písalo.
Ďakujem všetkým médiám ešte raz. Zo všetkých článkov a výstupov mám úprimnú radosť. Myslím, že lepší hnací motor do blogovania si ani nemôžem priať. Už teraz sa teším, keď sa s vami podelím o ďalšie projekty, ktoré chystáme a tiež ďalšie zaujímavé články v časopisoch. 
Majte pekný večer :) V nedeľu sa hlásim opäť s článkom o mojom najobľúbenejšom mieste. v Novom čase pre ženy


 z fotenia do augustového čísla Evy
 jeden zo záberov z fotenia, ktorý sa do Evy nedostal... :)

...tento však áno :)

ďakujem F&F za možnosť chatovať a komunikovať s vami :)

outfity, ktoré sme pre vás vymysleli počas chatu v F&F showroome

v úlohe blogerky a trochu modelky v Dámskom klube na Jednotke


 v TV Ružinov už ako blogerka, ktorá aj rozpráva nielen sa usmieva do kamery :))
vďaka článku na najkrajsiemodelky.com som sa aspoň na chvíľu cítila ako modelka

rozhovor do Pravdy o selfie fotení :)


v zmenšenej verzii na titulke a jednej celej strane Zajtrajších novín

článok o blogu a mne ste si mohli prečítať aj v Žilinskom večerníku

keď mi moja kamoška z intráku Dia poslala túto fotku a k tomu nádherné slová, skoro som sa rozplakala od dojatia :) ďakujem ešte raz, Diuška :-*


7 komentárov:

 1. fíha, tak vidím, že tebe tento titul blogerka roka mega pomohol:)
  ináč fotka v Eve je super, tá červená je perfektná na tebe

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Foly, ďakujem krásne :) určite pomohol a som za ňho veľmi vďačná ;) a ďakujem za pochvalu, tú sukňu zbožňujem ;)

   Odstrániť
 2. Všechno tohle si 100% zasloužíš, protože jsi prostě naprosto úžasná a máme Tě všichni moc rádi :*

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. wow, Rose, ďakujem ti krásne, takéto slová sa čítajú úžasne a neskutočne človeka podporujú :) pozdravujem ťa a ďakujem, že mám takých čitateľov ako si ty :-*

   Odstrániť
 3. gratulujem k úspechu ! :) nech sa aj naďalej darí :)
  MY BLOG : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Odpovede
  1. Nadush a Annette obom vám ďakujem za komentáre :)

   Odstrániť