JULY RECAP

Pozdravujem vás.
Tradícii súhrnov na blogu zostávam aj naďalej verná, preto som rada, že vám môžem predstaviť tento júlový. Keď som ho skladala, zostala som hneď niekoľkokrát prekvapená. Vo väčšine outfitov sa vyskytuje modrá farba, ktorú som si v rôznych odtieňoch zamilovala. Taktiež som v júli prevetrala všetky možné palazzo nohavice. Od najstarších modrých s čiernym pásom a ornamentami z H&M cez biele s rôznofarebnými vzormi z F&F až po tmavomodré (mimochodom aktuálne moje NAJ) z F&F. Samozrejme, nechýbali ani pokrývky hlavy v rôznych podobách. 
Takto by som mohla zhrnúť júl prostredníctvom outfitov. Ak by to malo byť cez zážitky a nové skúsenosti, tak kým by som ich všetky opísala, zaplnila by som celú kapacitu blogu. Opäť som vo veľkom cestovala po Slovensku, spoznávala nových ľudí, fotila, fotila, fotila, oddychovala pri vode, užívala s Dominikom pracovné a voľné chvíle v našom bytíku, pracovala a stretla svojich starých známych. Teším sa na ďalšie takéto mesiace.

Dnes mám pre vás opäť dve otázky: Aký bol váš júl? Ktorý outfit sa vám z júlových páči najviac? 4 komentárov:

 1. moje mesiace sú v poslednej dobe dosť hektické, chcelo by to dovolenku a oddych, bohužiaľ nie je kedy ani začo.... čo sa týka outfitov za mňa jednoznačne č.4 a 5, tie nohavice sú naozaj krásne

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem Zuzu za pochvalu aj koment :)
   tak to veľmi nepreháňaj a sem tam určite aj oddychuj aspoň doma ;)

   Odstrániť
 2. such pretty outfits, i love the blue plazzo one
  Kisses
  www.beingbeautifuladpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť