BICYCLE RACE

Pekný pondelok.
Tááák a sme doma z cyklodovolenky. Dobicyklovali sme, mali sme sa výborne, oddýchli si a zároveň pre vás čo to nafotili. Postupne vám fotografie ukážem v dvoch článkoch - jednom z kategórie travelling a druhom dnešnom. 
Pre mňa je balenie na cyklistickú dovolenku vždy náročné, pretože dostávam prísny zákaz zbaliť si akékoľvek elegantné oblečenie (ani na prechádzku bez bicykla po meste :() Avšak každým rokom je to lepšie, o čom som vám písala v blogovom článku o inšpirácii na cyklodovolenku a balení. Keďže zbierka športových kúskov sa u mňa rozrástla aj vďaka spolupráci s Adidasom, tento rok to išlo ako po masle. 
Stella, ako s Dominikom udomácnene voláme kúsky z kolekcie Adidas by Stella McCartney, tvorila väčšinu kufra. Spoločne s nami odbicyklovala 200 km po Lednicko - valtickom areáli a spoznávala na dvoch kolesách či dvoch nohách krásy moravských miest od Valtíc cez Břeclav až po Kromeříž. Čiže, do poslednej bodky a v tomto prípade kilometra splnila svoj účel. Spoločne s ňou som mohla po športovej aktivite vybehnúť ihneď do mesta a cítila sa rovnako dobre ako v mojich najobľúbenejších elegantných outfitoch. 
Jeden z lookov na bicykel, ktorý som si obliekla počas cyklodovolenky, máte možnosť vidieť na dnešných záberoch. Pozostáva z kúskov z línie Adidas Stellasport jeseň/zima, ktoré som si veľmi obľúbila podobne ako jar/leto v článku Stella & Dominik & me. Na aktuálnej kolekcii oceňujem najmä funkčné strihy či už na veľmi pekne prepracovaných športových legínach alebo mikine s leoparďou potlačou, ktorá dokonale a pre mňa nečakane ladila so vzorovanou čierno - bielou cyklistickou prilbou. Tá je prítomná na viacerých kúskoch z Adidas Stellasport. Veľmi pohodlné sú i tenisky Yvori, pri ktorých sa ma spočiatku zmocnila panika, že ich neobujem a budú ma omínať a tlačiť. Našťastie, po previazaní šnúrok sa obúvali ako po masle a navyše neurobili mi ani jeden záder, čo je pri mojich nohách a teniskách zázrak (hurá!:)) V celom športovom outfite sa bicyklovalo úžasne. Musím sa priznať, že potešili aj pohľady a úsmevy okoloidúcich cyklistov. Najväčšou fanúšičkou tohto looku je však i naďalej moja mamina. Tá ma stále presviedča, nech jej doma nechám všetky kúsky z tejto kolekcie, pretože si ich zamilovala.
Čo hovoríte vy na dnešný športový look? Vybrali by ste sa v ňom na bicykel?   

 FOTO: Dominik Babušík
 mikina, tenisky, legíny - Adidas Stellasport4 komentárov:

  1. tiež chodíme takto na bicykle a je nepopísatelné ako si človek pri tom odpočinie od všetkého. Závidím, ja sa ešte len tento rok chystám. A veľmi pekná mikina♥

    The Wendys lookbook

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. ďakujem krásne za komentár :) súhlasím s tebou, je to skvelý relax, pozdravujem a želám krásnu dovolenku ;)

      Odstrániť
  2. Odpovede
    1. ďakujem, Rose ;) tiež ju mám veľmi rada

      Odstrániť