ROOF


Želám peknú nedeľu.

Teším sa, že vám dnes môžem predstaviť fotografie, ktoré vznikli presne pred týždňom pre Najkrajšie modelky. Menšiu ukážku ste si mohli vidieť na Instagrame  a FB blogu. Za hľadaním ideálneho miesta na fotenie sme nemuseli ísť ďaleko. Vybrali sme si strechu paneláka, v ktorom bývame. Tento nápad a aj jeho samotné prevedenie bolo skutočne originálne. 
Ešte predtým, ako sme sa vybrali na rozpálenú strechu, sme absolvovali prípravy v našom bytíku. Spoločne s Dominikom sme privítali Tomáša a Darinku, ktorí tvoria dokonalý tím nielen v práci ale aj v súkromí. Zatiaľ čo ma Darinka krásne líčila, Tomáš s Dominikom si obhliadli najvyšší bod nášho paneláku a Tomáš taktiež zachytil i niekoľko backstage fotiek. Akonáhle sme mali za sebou všetky prípravy, vybrali sme sa na najvyššie poschodie. Odtiaľ viedol na strechu špeciálny rebrík, ktorý mal už svoje najlepšie roky za sebou. Musím sa priznať, že keď som liezla v nádherných a honosných čiernych šatách hore po rebríku, nebolo mi všetko jedno. V tom okamihu som nevedela, či viac dávať pozor na tento módny skvost alebo na seba. 
Nakoniec sme všetci úspešne s lodičkami, šatami, foťákmi a odrazovou doskou vyliezli na strechu. Ten výhľad bol úžasný a neopakovateľný. Netušila som, že práve od nás z KVPčka je taký krásny pohľad takmer na celé Košice. Od bane Bankov cez Staré mesto až po košické letisko. 
Nálada počas celého fotenia bola veselá napriek rešpektu a strachu z výšok, ktorý sa prejavil naplno nielen u Tomáša ale i u mňa. Prekvapilo ma, koľko pozornosti všetkých susedov a obyvateľov sídliska získalo naše účinkovanie na streche. Po niekoľkých minútach fotenia sa na nás upreli pohľady viacerých dám a pánov, ktorí vyšli do okien a na balkóny a nepretržite sledovali, čo sa deje na neďalekej streche od nich. Fotenie sme si napriek zvedavosti ostatných užívali. Bol to jedinečný zážitok fotiť s celým tímom skvelých ľudí na streche a zároveň v tak nádherných šatách. Pochádzajú z dielne módnej návrhárky Daniely Hrabovskej. Jej modely obdivujem pre ich originalitu, prepracovanosť do posledného detailu a skvelé kombinácie materiálov. Už len samotné šaty s tylovou sukňou sú toho dôkazom. Spoločne s doplnkami od čačky.sk vytvorili skvelé prepojenie a zároveň kontrast k výhľadu na košické sídlisko.
Verím, že sa vám zábery budú páčiť a že z nich budete cítiť skvelú atmosféru, ktorá panovala počas celého „fotošútingu“. Ďakujem všetkým zúčastneným. Verím, že si takéto fotenie ešte niekedy zopakujeme. Viac o tomto fotení si prečítate na stránke www.najkrajsiemodelky.com BACKSTAGE

šaty - Daniela Hrabovská, doplnky - čačky.sk
9 komentárov:

 1. Wow, tie šaty sú úchvatné. :) Veľmi ti to pristane. :) A nádherné fotky ako vždy. ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. A po pozretí ďalších fotiek, som stále v úžase! :D :) Neviem čo viac dodať! Blogerka roka si zaslúžene a keď niekedy prídem do tých Košíc, chcem to sushi jesť na tej streche! ;D

  www.untilyouhateme.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dohodnuté :) teším sa ;)
   a ďakujem ti krásne za tieto milé slová, ani nevieš, ako ma potešili ;))

   Odstrániť
 3. Bože, ty šaty jsou taaaak dokonale ♥
  Hrozně se mi líbí ta fotka, co jsi měla i na IG :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Šaty sú naozaj nádherné. Michaela www.imperfect-woman.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ďakujem vám všetkým ;)
  takouto odozvou mi robíte veľkú radosť :)
  odkážem komentáre nielen fotografovi ale i návrhárke Danke za šaty :)

  OdpovedaťOdstrániť