JUNE RECAP

Pekný deň,
júl je konečne tu a s ním viac slnečných lúčov (dúfajme), veľa vody, ešte viac skvelých zážitkov a viac blogových príspevkov. V poslednom čase sa mi nakopilo mnoho článkov. Tie sa vďaka môjmu doterajšiemu publikovaniu tri krát týždenne niekedy stali až neaktuálne. Preto sa môžete tešiť na nový pravidelný interval publikovania - každý druhý deň. Už teraz vám môžem sľúbiť pokračovanie úspešnej novej rubriky About cosmetics , ktorá mala premiéru práve v júni. Taktiež druhý outfit z fotenia pre Parndorf. Prvé fotky ste mali možnosť vidieť TU. Určite si nenechajte ujsť ani fotografie z netradičného fotenia v kimone. Malú ochutnávku si obzrite na tomto mieste. Okrem toho vás čakajú aj outfitové články s vydarenými fotografiami.
Blog Lapkinn si tento mesiac užijete nielen na internete, ale aj v dvoch výborných časopisoch. Viac sa dozviete, keď budete sledovať facebook blogu a instagram.
Ak by som mala zrekapitulovať v rámci tohto "recapu" jún, tak by sa k nemu najlepšie hodilo slovné spojenie - maximálne vyťažený, ale skvelý. Odniesla som si z neho hneď niekoľko poznatkov. Vlak medzi Košicami a Bratislavou sa postupne stáva mojím druhým domovom. Už ma toľko nestresuje nahrávanie a uzávierky relácií. Blog ma stále viac baví a teším sa, že sa páči aj vám. Potešil ma aj váš záujem o tento druh článku so zhrnutím. Verím, že aj v júli budete hojne komentovať podobne ako na začiatku júna pri tejto fotke
Po prvý krát si v rámci dnešného zhrnutia neviem vybrať jeden obľúbený outfit. Páčia sa mi viaceré aj vďaka atmosfére, ktorá vládla pri fotení.
Ako je to u vás? Ktorý outfit sa vám páči najviac? Čo vám dal a vzal mesiac jún?
Príjemné júlovanie všetkým. ;)  
4 komentárov:

 1. Za mě určitě třetí a pátý outfit :)
  Tebe víc baví blogovat, mě stále víc baví tvé články :*

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Rose, ďakujem ti úúúplne najviac ;) Si milá

   Odstrániť
 2. pesinka ma ake usko joj :) tesime sa na JULY recap
  www.donnaiveh.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. zlatááááá
   a áno, uško je krásne ;)

   Odstrániť