HERCOOL POIROT

Želám vám peknú nedeľu,
aj keď niektorí označujú módu za veľmi povrchnú záležitosť, podľa mňa sa ňou dá veľa vyjadriť. Od nálady cez postoje až po názory. Sledovať to môžeme nielen na módnych prehliadkach, ale i v bežnom živote. Mnohokrát práve počas leta či vtedy, keď sa cítime výborne, siahneme po farbách a naopak počas chladných dní a zlej nálade preferujeme tmavšie farby. Aj na svadbách je zaužívané, že nevesta sa vydáva v bielych šatách. V Japonsku je zase tento odtieň farbou smútku. U nás je to čierna, ktorú si obliekame počas žiaľu za niekym, koho sme mali radi a už nie je medzi nami. 
Okrem farieb môžeme naše postoje, nálady či názory vyjadriť v móde aj prostredníctvom symbolov či nápisov. Tie sú najmä v tomto období veľmi aktuálne a trendové. Nájdeme ich na tričkách, kabelkách či dokonca náhrdelníkov. 
Dnes jeden z nápisov môžete vidieť i na mojom tričku. Keďže v šatníku veľa "popísaných" kúskov nemám, dlho som premýšľala, ktoré tričko s nápisom z ponuky si vyberiem. Meno HerCOOL Poirot mi hneď padlo do oka. Páči sa mi jeho prevedenie na tričku, farebná kombinácia a celkovo pôsobí skvele (vzhľadom na tričko COOLovo:D). Ďalšie zaujímavé kúsky nájdete na tomto skvelom mieste,na ktorom ľudia nie sú mešuge a nešibe im. 
Tričko HerCOOL Poirot som skombinovala s bielym sakom, bordovými nohavicami, super pohodlnými loaferkami, čiernou čiapkou a zlatými detailami. Čo hovoríte na túto kombináciu a funny tričko?

 FOTO: Dominik Babušík
nohavice - H&M, sako - STILAGO (Next), loaferky - F&F, čiapka - EBAY, kabelka - PRIMARK, tričko - mesuge.sk

6 komentárov:

 1. Nice hat & tee!

  http://beautyfollower.blogspot.gr/2015/07/giveaway-evil-eyetote-bag.html

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tá čiapka je super ja už takú zháňam už dva roky :-( Miška
  www.imperfect-woman.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Miška, na ebayi ju stále nájdeš ;)

   Odstrániť
 3. Chýba mi fotka, kde by si v tom vozíku sedela! :D ;D

  www.untilyouhateme.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ten košík bol dosť zničený a nedalo sa doň dostať :D

   Odstrániť