STELLA & DOMINIK & ME

Ahojte,
dnes mám pre vás článok, ktorý plánujem od okamihu, keď som prvý krát držala v rukách kolekciu Adidas x Stella S/S 2015. Hneď, ako som si bola vyzdvihnúť spomínané veci v Bratislave (dostala som ich ako výhru v súťaži Bloger roka, za čo ešte raz ďakujem - musím sa priznať, že som mala čo robiť, aby som sa zmestila do sumy poukážky 300 € :D), som vám ich odfotila sem na Instagram. Odvtedy sa ma pýtate, nielen na IG, ale mi píšete tiež správy, čo je to za bundu. Pochádza zo spomínanej koláboracie Stelly McCartney s Adidasom. V tejto istej potlači mám aj tielko a spoločne vyzerajú dokonale. Bundu s fotografickou potlačou nosím najradšej. Nedávno som bola v nej aj na vysielaní a myslím, že ju budem vďaka pohodlnosti a praktickosti nosiť ešte častejšie. Okrem toho sme si spolu užili aj turistiku v Jánošíkových dierach (kuknite na fotku). Dominik sa vždy, keď mám na sebe niečo z tejto kolekcie, smeje so slovami: "super, dnes ide s nami aj Stella." :)   
Vďaka vášmu naliehaniu a otázkam som sa ju rozhodla spoločne s mojím drahým nafotiť v plnej paráde. Aby ste si ju mohli pozrieť zo všetkých uhlov a rozhodnúť sa pre niektorý z kúskov z kolekcie Stella x Adidas buď z aktuálnej alebo novej kolkcie F/W 2015. Kolekcia S/S 2015 je momentálne v zľave, tak vyberajte. So Stellou sa cvičí, turistikuje, oddychuje a moderuje úplne skvele. 
Keď už budete v nakupovacom a vyberacom ošiali, tak prebehnite aj na FB blogu, kde vypredávam šatník. V nedeľu sa mi podarilo predať hneď 11 kúskov a predtým 6 vecí, preto verím, že najbližšie poteším aj ďalších z vás.

Za fotenie na tribúne a futbalovom ihrisku ďakujem FA Benecol.
 FOTO: Dominik Babušík
bunda - Adidas x Stella McCartney, tenisky - Asos, sukňa - Stradivarius, batoh - River Island, šiltovka a prstene - H&M, okuliare - OkuliareWayfarer.sk8 komentárov:

 1. Krásne fotky a tá bunda je ozaj perfektná! :)

  http://accessoriesforbeauty.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Cool jacket and lip stick colour!

  Have a lovely new week :)
  http://beautyfollower.blogspot.gr

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ramida and Beauty Follower, thank you sooo much ;) Have a nice day

   Odstrániť
 3. Odpovede
  1. Sydney a Zuzi, teším sa, že sa fotky či outfit páčia rovnako aj bundička :)

   Odstrániť
 4. stella je moja laska, vsetko od nej by som nosila..aj detske veci :-D
  www.donnaiveh.com

  OdpovedaťOdstrániť