SPECTRUM

Pozdravujem vás.
Počas týchto dní si užívame príjemné letné teploty, ku ktorým sa tento outfit priam dokonale hodí. Stavila som na, podľa môjho názoru, nesmrteľnú čierno-bielu kombináciu. Bielu vestičku som si veľmi obľúbila. Myslím, že sa dá výborne kombinovať. Aj keď najčastejšie ju nosím v rozopnutom prevedení, tentokrát som ju skrotila a uviazala opaskom. Kombinovať ju môžete aj vy na rôzne spôsoby napríklad s krátkymi nohavicami, ale i dlhými, v celom čiernom či total white looku.
Spoločne s Dominikom sme tento outfit fotili v Rajeckých Tepliciach, keď bolo vonku asi 10 stupňov. Až sa mi nechce veriť, že pred niekoľkými dňami bola takáto zima a dnes sa potíme pri 30tkách. Keďže túto lokalitu nenavštevujeme tak často, chcela som využiť našu cestu a odfotiť tu výhradne letný outfit. Neskôr som to veľmi obanovala, vzhľadom na to, že som poriadne vymrzla. Našťastie, po návšteve kúpeľov som asi po hodine odmrzla a začala si cítiť všetky končeky prstov. :))Práve vtedy som si spomenula na všetky modelky, ktoré v zime fotia plavky. Klobúk dole pred nimi. Po relaxe v Rajeckých som sa už zohrievala v teplom takmer zimnom kabátiku a neriskovala ďalšiu zimu. 
Mimochodom, počas uplynulých dní išlo v mojom prípade o tretí vyletnený outfit pred objektívom. Jeden z nich som fotila v Košiciach s Reefem a druhý zase v spolupráci s Designer Outlet Parndorf, ale o tom niekedy nabudúce. Zatiaľ vám predstavujem dve novinky. Prvou je, že blog po novom nájdete na stránke www.lapkinn.com. Druhou je vyhodnotenie súťaže s Biodermou, ktorú po dôkladnom nastríhaní lístočkov, vypísaní všetkých zúčastnených a vylosovaní vyhráva Peter Šeteščák a s ním tým pádom aj Dorka Jesenská. Gratulujem! :)

 FOTO: Dominik Babušík


vesta, okuliare - EBAY, tielko - SHANA, nohavice, lodičky - F&F, náramky - TALLY WEIJL, klobúk - H&M, opasok - NEW YORKER, náušnice - od Simonky 


12 komentárov:

 1. Na 10 stupňů to fakt nevypadá =), a to prostředí je moc krásné..tam musí být klid ^_^

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. určite odporúčam navštíviť :)
   viem, že to tak nevyzerá, ale fakt bola desná zima :/

   Odstrániť
 2. u look chic with hat onn
  Much Love,
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pooja and Madame thank you sooo much ;)

   Odstrániť
 3. Pekne to ten tvoj Dominik nafotil :) Mne sa veľmi páči keď sú v outfitových príspevkoch aj fotky prostredia, v ktorom sa fotí :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Antónia, Dominik je veľký šikovník :)
   Súhlasím, skutočne to vyzerá výborne, keď sa k outfitovým fotkám pripojí aj foto prostredia :)

   Odstrániť
 4. jeej tak tento outfit je fakt super :) hm ale aj tá lokalita ma očarila veru.... inak môj najväčší rekord v chladnom fotení bolo fotenie len v nohavičkách a tenkej šifónovej štóle v decembri, vtedy som veru obdivovala každú jednu modelku čo zvláda zimné fotenie, no bez 2 termosiek horúceho čaju a vykurovania v aute by som to vtedy naozaj nedala :)
  ZuZu

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. fuu, tak to si tiež musela riadne vymrznúť, ešte viac ako ja, to môžem byť rada, že som aspoň tieto kúsky mala na sebe :D
   a ďakujem krásne za milé slová a zážitok ;)

   Odstrániť
 5. pekné fotky :)

  www.dominikamakarova.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dominika a Skaika, ďakujem aj vám ;)

   Odstrániť