MAY RECAP

Pekný pondelok,
dnes som sa zhrozene pozrela do kalendára, že už je jún. Ani neviem, ako zbehol uplynulý mesiac. Každopádne, bol skvelý. Dovolím si tvrdiť, že pre blog aj kľúčový a prelomový. Ocenenie Bloger roka, nové spolupráce, noví ľudia, veľa cestovania a málo času. Veľmi sa z toho teším rovnako ako z nového diára, ktorý som si musela kvôli blogovým povinnostiam zaobstarať. Ako dnes Dominik trefne poznamenal - Linduš si dnes konečne uvedomila, že potrebuje normálny diár. :)) Má pravdu! Avšak nájsť aspoň jeden bez ohľadu na jeho normálnosť bolo poriadne namáhavé. Vedeli ste, že sa vyrábajú diáre od júla 2015 do decembra 2016 rovno na 18 mesiacov? Dnes ma to pobavilo, pretože som si uvedomila, že nie som jediná, kto hľadá diár po prvých piatich mesiacoch roka. Musím sa vám priznať, že čo sa týka "diárovania", nikdy mi to dlho nevydrží. Môj doterajší rekord bol 3 mesiace intenzívneho zapisovania, potom ma to prestalo baviť a radšej som si všetky povinnosti pamätala. Aj tento rok som si jeden z nich zaobstarala - taký pekný z Emmy, avšak nebol dostatočne veľký na všetky udalosti, ktoré som si potrebovala značiť.
Dnešné zhrnutie pozostáva zo šiestich outfitov. Každý je iný a baví ma na nich ich rôznofarebnosť. Dokonca sa na nich dá pozorovať aj postupný nástup teplejších dní. Ktorý z outfitov sa vám páči najviac? Ako je to s vaším vzťahom k diárom?

6 komentárov:

 1. Happy June :)

  http://beautyfollower.blogspot.gr

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Thank u, darling :) Happy June, too!

   Odstrániť
 2. so many amazing outfits, one with grey shrug is my fav
  kisses,
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. thank u, Pooja, for ur nice comment ;)
   have a nice day

   Odstrániť
 3. Mojimi favoritmi sú tentokrát jednotka a päťka!

  Ja som diárový maniak (+ zápisníkový...) a snáď od 17-18 rokov nedám rok bez diáru. Aktuálne používam taký "nijaký", ktorý som si kúpil narýchlo začiatkom januára... Dlhšie už ale pokukujem po koženom obale, v ktorom by som len menil vnútorné listy. Snáď najbližší rok sa mi ho podarí konečne mať! :)

  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to drzim palce, aby si raz svoj vysnivany nasiel ;) Ked tento rok budem poctivo pouzivat diar, tak potom si dam aj ja do wishlistu taky kvalitny ;)

   Odstrániť