KOŠICE OPEN 2015

Želám vám peknú nedeľu!
Dnes by som sa spoločne s vami chcela podeliť o zážitky z posledných dní. Počas minulého víkendu sme sa spoločne s Dominikom zúčastnili skvelého podujatia a súťaže Košice open 2015 v športovej hale na Ostrovského. Kvôli nemu dokonca prišli aj moji rodičia do Košíc, čomu som sa veľmi potešila. Keďže moja mamina a tatino sa vo voľnom čase venujú tancu, toto podujatie splnilo a myslím, že aj predčilo ich očakávania. Dokonca mamina bola až dojatá najmä pri pocte Ottovi Böhmovi. Atmosféra a organizácia Košice open 2015 bola skvelá, a preto som sa rozhodla vám ju opísať i na blogu.
Tohto podujatia sme sa zúčastnili aj minulý rok v Spoločenskom pavilóne, preto sme sa naňho veľmi tešili aj tentokrát. Organizačne ju i tento rok zastrešil TC Meteor Košice. Počas 30. a 31. mája sme si mohli spoločne s ostatnými návštevníkmi pozrieť súťaž a prehliadku v štandardných a latinsko - amerických tancoch. Pri štandarde odtancovali tanečníci waltz, valčík, slowfox, tango a quickstep. V rámci latino tancov zase cha-chu, paso doble, rumbu, jive a sambu. Okrem nádherných kreácii neušli žiadnej pozornosti pútavé líčenie, krásne šaty či samotná súhra tanečných dvojíc. My sme počas tanečného víkendu v Košiciach fandili najmä slovenským párom. Košice open 2015 sa totiž mohli popýšiť medzinárodnou účasťou. Na parkete sa predviedli tanečníci rôzneho veku v jednotlivých kategóriách z Česka, Maďarska, Talianska, Chorvátska či ďalších krajín. Aj tentokrát bolo úžasné byť v centre diania, fandiť jednotlivým párom či kričať ich čísla. Je to úplne iný pocit, ako sledovať tanečnú súťaž v televízii, čo mi dali za pravdu aj moji rodičia, ktorí videli takúto súťaž po prvý krát naživo. 
Vychutnajte si dnešné fotografie, na ktorých si môžete pozrieť aj Dominikovu sestru Simonku Babušikovú s jej tanečným partnerom Ivom Hulejom, ktorí tancujú za TC Meteor Košice. Verím, že sa jednotlivé zábery a atmosféra budú páčiť a o rok sa na Košice open 2015 stretneme. :)

 FOTO: Dominik Babušík
   

0 komentárov:

Zverejnenie komentára