IN DESIGNER OUTLET PARNDORF I.

Pozdravujem vás,
stále sa veľmi teším, že vďaka súťaži Bloger roka mám aj v týchto dňoch možnosť spoznávať nových ľudí a vychutnávať si jednotlivé výhry. O jednej z nich som písala v predchádzajúcom článku, o tej druhej zase dnes.
V celej rade darčekov od partnerov súťaže bola aj celoročná spolupráca s Designer Outlet Parndorf pri fotení troch kampaní v roku 2015. Jednu z nich som si ako víťazka vychutnala spolu s ostatnými finalistami. Bol to úžasný zážitok. Vkročiť do luxusného obchodu, nepozerať na cenovky a odísť s tým, že nemusím platiť. Myslím, že po tomto túži (minimálne na jeden deň) každá žena. Okrem toho sa o nás v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf starali priam ukážkovo. Skvele nás privítali, pohostili, venovali sa nám, nakupovali spoločne s nami a robili spoločnosť aj pri fotení. Samozrejme, nechýbala ani vizáž od dám z L´oreál butiku. Po nalíčení som si dokonca odniesla aj plnú tašku produktov. Niektoré z nich som vám predstavila v tomto kozmetickom článku.
Už teraz sa teším na ďalšie fotenia. Pri nich sa mi budú vyberať oveľa jednoduchšie všetky kúsky, keďže s jednotlivými obchodmi som sa zoznámila naposledy.
Čo sa týka dnešného prvého outfitu. Zvolila som modrý elegantný outfit, ktorý dokonale korešpondoval s mojimi vlasmi. Dĺžku nohavíc mi odpustite, nie som taká vysoká. :))
Pod fotkami nájdete aj backstage zábery. Prvý som vám predstavila pred niekoľkými týždňami na FB blogu.

P.S.: Čoskoro sa môžete tešiť i na druhý outfit z fotenia s Designer Outlet Parndorf. ;)9 komentárov:

 1. beautiful look! love the color!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. aviators are totally your thing
  Kisses
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Love blue!

  http://beautyfollower.blogspot.gr/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ramida, Pooja and Beauty follower thank you so much ;)

   Odstrániť
 4. Odpovede
  1. Zuzu a Sydney, ste zlate, dakujem vam :))

   Odstrániť