FUN

Pozdravujem vás aj dnes.
Premýšľali ste niekedy nad tým, ako sú pri obliekaní a kombinovaní outfitov dôležité šperky/bižutéria? Som presvedčená o tom, že majú čarovnú moc. Dokážu vykúzliť z jednoduchého looku jedinečný a dodať celému outfitu šmrnc. 
Samozrejme, aj pri výbere takýchto doplnkov by malo platiť menej je niekedy viac. Neviem, prečo, ale mnohí si potrpia na celých setoch šperkov, to znamená náušnice, náhrdelník, náramok a prsteň v rovnakom štýle. Myslím, že to nie je najšťastnejšie riešenie, pretože dať na seba celý set, nevyzerá vždy najlepšie. Avšak aj takáto sada sa dá rozumne využiť napríklad tak, že si vyberiete len náhrdelník a prsteň či len samotné náušnice. Kombinovaní sa medze nekladú.
Pre mňa predstavujú neodmysliteľnú súčasť celého looku. Keď nemám náušnice, náhrdelník či náramok, prídem si ako nahá. Prípadne stále vtedy uvažujem nad tým, čo mi chýba. Najradšej siaham po masívnejších doplnkoch. Napríklad ako v tomto prípade, kedy som zvolila farebný náhrdelník a okuliare. Už som nevyberala ďalšie výrazné šperky či bižutériu. 
Napriek tomu, že už neviem, kam ukladať všetky moje poklady bižutérie a šperkov, stále túžim po rôznych ozdobách. Už dlhšie sa pohrávam s myšlienkou zaobstarať si poriadne hodinky. Máte nejaké tipy? Mne osobne najviac imponujú MK hodinky? 
V rámci outfitu som okrem bižutérie zvolila nové sukňošortky, ktoré v poslednej dobe nosím veľmi často a k ním žltú košeľu. Nechýba ani kabelka z Deichmannu. Tá v poslednej dobe získava čoraz viac a viac nadšencov. 
Aký je váš vzťah k doplnkom a bižutérii? Máte najradšej náhrdelníky, náramky, prstene, hodinky či náušnice? :)

sukňošortky, košeľa - NEXT (Stilago), kabelka - Deichmann, lodičky - F&F, okuliare - Okuliarewayfarer.sk, náhrdelník - aliexpress
7 komentárov:

 1. Nice necklace, dear!

  http://beautyfollower.blogspot.gr

  OdpovedaťOdstrániť
 2. krásny náhrdelník! <3
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Protože jsem chlap, jedu jen v hodinkách a náramcích, ale souhlasím, že tyto doplňkou dokážou looku dodat šmrnc, lesk a prostě člověk může vypadat víc chic..ale je teba pečlově vybírat =)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja už nejaký ten piatok mám svojich doplnkových obľúbencov - hodinky, motýliky (kravaty) a farebné ponožky. Zo "šperkov" nosím minimalistický náramok Pandora, ktorý má pre mňa špeciálny význam :)

  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pekný náhrdelník :-) Michaela
  www.imperfect-woman.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. ďakujem vám za pochvaly ale aj názory :) som rada, že sa i páni zapojili :)

  OdpovedaťOdstrániť