F&F A/W 2015

Pekný večer všetkým.
Dnes mám pre vás sľubovaný článok z uvedenia F&F kolekcie v Prahe. Trocha sa mi medzi ostatnými príspevkami stratil, avšak jeho načasovanie je v konečnom dôsledku viac ako dobré. Kedy inokedy, ak nie v tomto chladnejšom počasí, si vieme predstaviť lepšie priamo na sebe všetky jesenné prípadne zimné kúsky. Počas dnešného dňa by som pokojne privítala na zahriatie aj nádhernú bordovú bundičku z brúsenej kože, ktorú môžete vidieť na záberoch. Myslím, že ak by som vám fotky predstavila minulý týždeň počas horúcich 30tok, asi by ste ich prijímali s väčšou nevôlou ako teraz. Avšak tak to v módnom svete chodí ... V teplom počasí sme na prehliadkach so zimnými kabátmi a v zime sa zase zahrievame pri predstave na more, leto a plavky. Podobne ako napríklad TU na prehliadke F&F S/S 2015, ktorá sa konala ešte v decembri 2014.
Na prehliadku F&F jeseň/zima sme sa na rozdiel od tej decembrovej vybrali priamo do Prahy. Veľmi som sa na tento módny výlet tešila, pretože mi pri všetkých pracovných a školských povinnostiach prišiel viac ako vhod. Síce som kvôli nemu precestovala celé Slovensko a Česko, ale stále to za to. Okrem toho sa mi bude spájať s mojou najobľúbenejšou selfie fotkou, ktorá vznikla po tom, ako som sa dozvedela, že som sa stala Blogerkou roka. 
Hotel Holiday Inn Congress Centre, v ktorom sme bývali, bol skvelý (super raňajky a celá manželská posteľ s najlepšími vankúšmi len pre mňa), taktiež trojchodová večera s vínkom v Marine bola famózna a nakoniec aj samotná prehliadka. Niesla sa v duchu 70. rokov v líniovo čistých priestoroch La Fabriky. Pre nadchádzajúcu kolekciu, ktorá by sa v týchto dňoch mala pomaly dostávať na SR a ČR, sú typické rozšírené strihy nohavíc, bohémsky štýl či nikdy nekončiace vrstvenie. To bolo prítomné najmä pri dámskej línii. Dominovali kombinácie pletenín, šifónu či brúsenej kože. Z farebných odtieňov bola neprehliadnuteľná farba tohto roka - marsala, ťavia, béžová, čierna či tehlovočervená. 
Za veľkú pozornosť stála aj pánska sekcia módnej prehliadky F&F jeseň/zima 2015. Najviac ma zaujali obleky a tiež kabáty, ktoré s radosťou doprajem Dominikovi počas chladnejších mesiacov.
Niektoré dámske modely mi okamžite učarovali, iné som si zase nevedela predstaviť, že by som ich mala v ďalšom období nosiť. Ale pri každej mojej módnej pochybnosti si vždy spomeniem na "zdravotnícke" šľapky, pred ktorými som mala dlho predsudky a od 2013 sú aj u mňa v šatníku. Preto nikdy nehovor nikdy. 
O čom som však stopercentne presvedčená, že si oblečiem počas jesene/zimy 2015, tak to je bordová bunda z brúsenej kože, tyrkysový overal, semišové kulotky, roláky, všetky druhy štôl, kabátov či áčkových šiat. Práve po tieto kúsky si rozhodne najbližšie zabehnem do F&F. 
Na záver fotiek z prehliadky som si pre vás pripravila aj niekoľko záberov z výletu z pražského Vyšehradu, ktorý bol len na skok od nášho hotela ako aj pár selfieoviek či food fotografií, z ktorých mi doteraz tečú sliny. ;)
Vychutnajte si ich a napíšte mi, ako na vás zapôsobila F&F kolekcia jeseň/zima 2015.

 z prehliadky F&F v La Fabrica v Prahe

FOTO: TimeaF&F a môj iphone :))spolu s Ivanou a Silviou, fotila nás zlatá blogerka Timeaniekoľko záberov skvelého jedla, nášho hotela, selfieoviek, pražskej stanice či Vyšehradu, kde som si krátila čas pred odchodom do Košíc


2 komentárov:

 1. Dík za vzpomínku na fajn večer =)

  Michael
  Vyhraj kšandy!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. som rada, že máš na tento večer dobré spomienky :)
   bolo skutočne super a som rada, že som vás oboch s Patrikom spoznala ;)

   Odstrániť