NEXT TO ME

Ahojte,

dnes vás pozdravujem z môjho najobľúbenejšieho dopravného prostriedku - vlaku medzi Bratislavou a Košicami. Mám pocit, že môj týždeň by nebol týždňom, ak by som sa počas neho nevydala na túto dlhú trasu a nenavštívila naše hlavné mesto. Hoci je to veľakrát únavné, teším sa z každej novej spolupráce či už v Košiciach, v Poprade, Žiline alebo v Bratislave. Väčšinou je dôvodom návštevy zaujímavé fotenie napríklad pre Parndorf či skvelý slovenský časopis. Dnes som cestovala do hlavného mesta kvôli Dámskemu klubu, ktorý si môžete pozrieť na Jednotke každý pracovný deň od 12.20. Spolu s dvoma zlatými blogerkami sme boli predstaviť letné kabelky od Deichmannu. Postupne sa na blogu dočítate viac. Ak ste si teraz položili otázku, či sa mi oplatí cestovať každý týždeň do Bratislavy, odpoveď je veľmi jednoduchá. Áno, oplatí, pretože blog ma každým dňom baví stále viac a viac (dúfam, že to aj na príspevkoch cítiť) a hlavne mi ponúka dokonalý oddych od školy či práce.
Prednedávnom som si pri cestovaní vlakom uvedomila, že moja aktivita počas cesty výrazne poklesla. Kedysi som dokázala napísať seminárku či naučiť sa na skúšku, dnes som počas piatich hodín z Košíc do Bratislavy počúvala hudbu a bezmyšlienkovito som pozerala von oknom. Užívala si pohľad na krajinu a popritom si dokonale oddýchla. Cestou do metropoly východu som si však povedala, že to zmením a začnem robiť niečo zmysluplnejšie. Napíšem pre vás článok a splním si aj pracovné povinnosti. Mám ešte 4 hodiny, takže to by som mala stíhať. :)
Prostredníctvom dnešných fotografii sa spoločne s vami presuniem do jedného krásneho štvrtkového dňa strávenom v Botanickej záhrade v Bratislave. Outfit zložený z červenej áčkovej sukne, bieleho topu, hnedých lodičiek a nádherných šperkov od KLIMI (sídlia v Košiciach a vyrábajú krásne šperky napríklad ako tento prsteň a náušnice) fotila šikovná Maťka Cimermanová. Tá sa postarala nielen o veľmi pekné zábery, ale prekvapila ma aj čelenkou od Čarbičkovej, ktorú mi na fotenie doniesla a požičala. Ešte raz ďakujem, milá Maťka, nielen za fotky, čelenku, ale skvelú spoločnosť. Maťka je neskutočne milá osôbka, s ktorou sa vždy cítim veľmi dobre. Dokonca sa už tak nehanbím ako prvý krát, keď sme spolu fotili. :))
V tomto momente sa lúčim, pretože idem strihať sobotnú reláciu. Týmto sa spolucestujúcim ospravedlňujem za neustále búchanie do medzerníka. Vám želám pekný zvyšok dňa. Pokojne mi napište, čo zvyknete robiť vy počas cesty vlakom a čo hovoríte na dnešný outfit a fotky. 

sukňa - SHEINSIDE (kúpená minulý rok), top - F&F, lodičky - ZARA, náušnice a prsteň - KLIMI, čelenka - Čarbičková.Design 


16 komentárov:

 1. Gorgeous red skirt!

  http://beautyfollower.blogspot.gr

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj Linda, v prvom rade (dodatočne) blahoželám k víťazstvu. ;-) V druhom rade, obrázky sú krásne, veľmi Ti to svedčí! Botanickú záhradu mám veľmi rada, je tam pekne. Bývam veľmi blízko a je mi divné, že som tam ešte nikdy nebola fotiť. :-) Pokiaľ ide o cestu vlakom, tak využívam ju najmä na prácu s blogom, prípadne si zvyknem počítať niečo múdre. :-) Pozývam Ťa ku mne na blog, kde nájdeš nový príspevok o Zoneri a trošku outfitovej inšpirácie.
  Katharine-fashionisbeautiful

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj Katarína. Ďakujem veľmi pekne za gratuláciu, názory aj pochvalu ;)
   Určite sa vyber do Botanickej. Je nádherná a má svoje čaro ;)

   Odstrániť
 3. Ono to koukání ven oknem má něco do sebe..jednou je slunečno, jindy zataženo, pak zas prší nebo sněží a člověk pokaždé najde v těch stejných místech úplně jinou krásu..

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Michael, dokonale si to vystihol ;) presne o tom to je

   Odstrániť
 4. Ahoj, nádherné fotky... super outfit, krásne doladené s čelenkou... :) palec hore! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ajka, si milá a ďakujem ti úplne najviac ;)

   Odstrániť
 5. how gorgeous do you look, the floral headband, so romantic
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pooja and Beauty Follower thank you so much for your lovely comments ;)

   Odstrániť
 6. krásná sukně a čelenka <3 a fotky mají úžasnou atmosféru :-)

  kraskadne.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Pokud tebe čím dál více baví blogování, tak mě čím dál více baví tvé příspěvky <33

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jeeeej, Rose, tak to je od teba veľmi veľmi milé, cením si to :)
   teším sa, pretože mi toto isté po tomto článku písali viacerí, preto som rada, že čitatelia cítia, že ma blogovanie baví a ich potom prezeranie blogu baví ešte viac ;)

   Odstrániť
 8. veľmi pekné a romantické, červená sukňa je top :-) Michaela
  www.imperfect-woman.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Michaela a Kraska, ďakujem aj vám, moje milé ;)

   Odstrániť
 9. Skvelé sú tie fotky!!! :) A pripomenuli mi to, že som stále v bratislavskej botanickej záhrade nebol! :D Už sa tma chystám cca tri roky a stále skončím niekde inde :D btw. Pokiaľ len búchaš do medzerníka a nenadávaš na super vlakové wifi ako vždy ja, tak to je v pohode :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Iba som ťukala do medzerníka, nosím si vlastné wifi, tak nenadávam :D
   Ďakujem za pochvalu a určite kukni Botanickú. Bude sa ti tam páčiť. Keď sme tam boli my, tak tam ľudia dokonca piknikovali ;)

   Odstrániť