SEE YOU AGAIN

Želám vám najkrajší piatok.
Aký ste mali pracovný týždeň? Ten môj sa niesol v duchu školských či pracovných povinností, no zároveň i veľmi milých blogerských. Jednou z nich bol skvelý rozhovor pre môj obľúbený magazín Top Fashion, ktorý sledujem od jeho začiatkov. V rámci neho (prečítať si ho celý môžete TU) som dostala otázku, akým pravidlom sa riadim pri stylingu. Odpovedala som v tom duchu, že móda je hra, a preto treba experimentovať s jednotlivými kúskami. V jeden deň budú z obyčajných šiat elegantné a na druhý deň ich zakomponujem ako top do áčkovej sukne. Podobne to bolo aj pri tomto náhrdelníku z Náhrdelníky m&L. Keď mi prišiel, veľmi som sa mu potešila a ďakujem zaň dievčatám. Hneď som ho skombinovala do outfitu. Akonáhle som si ho dávala dole a prepchávala cez hlavu, veľmi sa mi zapáčil ako čelenka. A tak som jeden kúsok využila dvoma rôznymi spôsobmi a vyslúžil si za to dvojnásobný počet komplimentov.

Takto oblečená nielen s náhrdelníkočelenkou, sukňošortkami a novými sandálkami z F&F som bola spoločne s Dominikom na Google evente, o ktorom vám napíšem v ďalších dňoch. Bolo na ňom úžasne. Spoznala som mnoho milých ľudí a spoločne s mojím najdrahším priateľom a fotografom sme si užili mnoho príjemných chvíľ. Som veľmi rada, že som sa mohla podeliť o svoje skúsenosti z blogovania a fotenia s ostatnými účastníkmi tohto skvelého podujatia a zároveň získať nové poznatky. Ale nejdem už viac prezrádzať, nech vám to "vysypem" všetko až nakoniec.
Počas tohto dňa si mohol aj Dominik oddýchnuť od fotenia. Smejem sa a zároveň sa teším, že počas uplynulých nabitých dní je zároveň mojím tzv. manážerom. Ide mu to priam bravúrne. :) Zatiaľ čo Dominik plnil manažerské a asistenčné úlohy, fotila ma skvelá Maťka Cimermanová. Som rada, že sa nám konečne podarilo stretnúť. Je to veľmi milá, šikovná a krásna osôbka. Pri nej som si uvedomila, že sa nenormálne hanbím pred iným objektívom ako tým Dominikovým. Musím sa priznať, že aj pred Dominikom, keď sme začínali fotiť, som mala spočiatku väčší ostych, ale neskôr som sa už uvoľnila. Napriek mojej hanblivosti sa mi výsledné fotky veľmi páčia. Čo na ne hovoríte vy? Páči sa vám takáto outfitová kombinácia? :)tenký svetrík, kabátik - H&M, sukňošortky - Next (Stilago), sandálky - F&F, náhrdelníkočelenka - Náhrdelníky m&L 


 


10 komentárov:

 1. Krásna ako vždy a ten čelenkonáhrdelník je parádny! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. krásna kombinácia :) a priznám sa, že Maťkine fotky obdivujem už dlhšie je naozaj šikovná... tak isto aj tieto fotky sú proste úžasné
  ZuZu

  OdpovedaťOdstrániť
 3. peknu celenku si si spravila :)
  www.donnaiveh.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem za všetky milé komentáre :) som rada, že sa fotky aj kombinácia poľubuje :-*

   Odstrániť
 4. Fotky jsou krásné, ale dnešní outfit se mi vůbec nelíbí - a je to hlavně tou čelenkou (jako náhrdelník to bude asi lepší ;))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. niekedy treba aj experimentovat a o tom moda je :) beriem tvoj nazor, no to, co sa paci jednemu, sa nepaci druhemu, takze pisem nahrdelniku ako celenke prvy negativny hlas ;)

   Odstrániť
 5. čelenka je určite originálna :-) Michaela
  www.imperfect-woman.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem za Náhrdelniky m&L za pochvalu :)

   Odstrániť