LET´S GET IT STARTED

Pozdravujem vás,
vždy som zastávala názor, že blgoovanie je práca na polovičný úväzok. Tento týždeň mám však pocit, že je to činnosť, ktorej sa treba venovať celý deň. Odpisovať na vaše správy či všetky maily mi dáva poriadne zabrať. Ospravedlňujem sa každému, komu som ešte neodpísala, ale postupne sa dopracujem ku každému mailu. Napriek maximálnej vyťaženosti či už na blogu, v práci alebo v škole sa veľmi teším. Myslím, že včerajší deň by som pokojne mohla vyhlásiť za jeden z TOP blogových dní. Najradšej by som vám hneď teraz napísala o všetkých skvelých spoluprácach, ktoré nás s Dominikom čakajú. Ale radšej vám ich budem odtajňovať postupne, nech sa máte rovnako ako ja, na čo tešiť. Zatiaľ vám posielam linky na dva články, v ktorých sa spomína blog ale aj titul Bloger roka. Jeden z nich napísali na portáli emma.sk. Paradoxom je, že pred pár dňami som si akurát kúpila tento časopis a čítala a niekoľko dní napísali oni o mne, čo mi spravilo neskutočnú radosť. Celý ho nájdete na tomto mieste. Druhý napísali v mojej rodnej Žiline. Ďakujem zilinak.sk za tieto milé a krásne slová. Verím, že aj vám počas týchto dní spravilo niečo takúto radosť ako mne. 
Taktiež dúfam, že vás potešia dnešné fotky. Bielu v outfite som chcela oživiť žltou v podobe blúzky. Nohavice culottes momentálne nosím úplne najradšej v rôznych variáciách. Vidieť ste ich mohli aj v tomto článku  . Pastelovú žltú som doplnila o novú kabelku z Deichmannu, ktorú som si priam zamilovala. Najradšej ju nosím spoločne s najnovšími prsteňmi z H&M. 

P.S.: Všimli ste si, ako k bielym kulotkám ladí moje snehobiele opálenie? :D

 FOTO: Dominik Babušík


lodičky - topankovo.sk, kabelka - Deichmann, prstene - H&M, náhrdelník - EBAY, culottes - F&F, blúzka Next - Stilago, sako - Next - Stilago, okuliare - Okuliare Wayfarer.skZde je začátek mého příspěvku.

8 komentárov:

 1. Wow. :) Veľmi ti to na tých fotkách pristane, v tom prostredí. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Michael a Lenka, ďakujem krásne. :) prostredie je nádherné, to súhlasím :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. v prvom rade by som ti chcela poblahoželať za výhru fashion blogerky :) a oufit a ma fakt dostal, páči sa mi kombinácia pastelových farieb a zaľúbila som sa do kabelky ♥

  http://miskaholla.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Michaela, potešila si ma komentárom, ďakujem úplne najviac :)

   Odstrániť
 4. Žltá ti neskutočne pristane, o okuliaroch ani nehovoriac! Tie sú najviac!! :)

  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. zas a znova krásny outfit, ty si vždy tak krásne elegantná, že sa na to neviem vynadívať :)
  ZuZu

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Zuzu a Patrik ste veľmi milí, ďakujem vám :)
  teším sa, že sa vám páči žltá, okuliare či celý outfit

  OdpovedaťOdstrániť