FLOWER

Želám všetkým pekný utorok.
Máj je mesiacom, kedy kvitne nielen láska, ale aj príroda okolo nás. Prvú časť predchádzajúcej vety potvrdzuje krásna sobotná svadba našich výborných kamarátov Kozkovcov a druhú zase náš balkón a pravidelne aj všetky vázy v našom byte. 
Teším sa z tohto májového obdobia. V uliciach to srší farbami nádherne kvitnúcich stromov. Kvety čerešní vystriedajú jabloňové krásky, prvosienky zase narcisy či tulipány. U nás na balkóne zase postupne odkvitajú jahody a vytvárajú priestor pre kvitnúce paradajky a ich následné chutné plody. V našich vázách zase preberajú žezlo raz zlatý dážď, inokedy tulipány. 
Najnovšie mi v jednej z nich pristála nádherná kytica z galeriakvetin.sk, ktorú môžete vidieť v outfitovom článku. Tá potešila nielen moje oko, ale i všetky čuchové bunky. Neskutočne krásne prevoňala celý byt. Navyše prišla opäť poctivo zabalená v obrovskej krabici a putovala do mojich rúk z ďalekej Bratislavy. Dievčatá, ktoré toto kvetinové dielo vytvorili, sú skutočne šikovné a talentované. Ak by ste sa chceli priučiť niečomu z ich práce, máte možnosť na Kvetinovej škole, o ktorej sa viac dočítate na webovej stránke Galérie kvetín
Na jednotlivých kurzoch tejto voňavej a farebnej školy vás zasvätia do tajov floristickej prírody a priučia novým poznatkom. Výhodou je, že na jednom kurze budú len 3 až 5 milovníci kvetov, preto máte zaručené, že sa vám budú plnohodnotne venovať. Na kurz vám stačí priniesť dobrú náladu, nápady prípadne zápisník na nové poznatky. Odpovede na ďalšie vaše otázky ohľadom tohto kurzu nájdete na spomínanom webe a pod outfitovými fotkami v tomto článku zase na vás čakajú fotky z tvorby týchto krásnych kytíc na Kvetinovej škole. Som presvedčená, že na kurze vznikne nejedna nádherná kytica podobne ako tá moja na fotkách v outfite.
Čo sa týka dnešného looku, zvolila som modro ružovú kombináciu, ktorú doplnila spomínaná kytica. Na dnešných fotkách dokonca máte možnosť vidieť aj Dominika v akcii (schválne, či si ho okrem milých kvetov všimnete:)).


 FOTO: Dominik Babušík
nohavice, sandálky - F&F // náušnice - čačky.sk // top - SHANA // pilotky - OkuliareWayfarer.sk // klobúk - PRIMARK // kytica - Galéria Kvetín 


FOTO: Galéria Kvetín7 komentárov:

 1. looking fab, love the earrings
  such pretty flowers
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Moc pěkná kombinace barev outfitu =)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Takú kytičku ba som brala aj ja :-) Michaela www.imperfect-woman.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. našla našla :D ten outfit je krásny ♥ a kytica veru tiež

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Zuzu, som rada, že si našla :D ďakujem vám za pochvaly, som rada, že sa páči ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Dokonale zladena a krasn kyticka. https://www.facebook.com/mia.dizajn

  OdpovedaťOdstrániť