APRIL RECAP

Pozdravujem vás,
ani tentokrát nebude na blogu chýbať súhrn za daný mesiac. Aprílové outfity boli o čosi farebnejšie ako predchádzajúce. Našli ste v nich nielen bielu, čiernu či sivú, ale aj ružové alebo modré odtiene. Som rada, že v tomto mesiaci som sa už mohla zbaviť všetkých hrubých kabátov a poltopánok a vychutnávať si už len lodičky, kulotky či holé nohy. Teším sa na ďalšie májové dni, ktoré by mali byť príjemné teplé a pre mňa aj tým pádom farebnejšie. Je to aj u vás tak, že hneď ako výjde slnko, vyťahujete viac farieb zo šatníka? Nech sa páči, takto to vyzeralo v apríli na blogu:


FOTO: Dominik Babušík

Všetky fotky z druhej série fotenia pre Stilaga nájdete na tomto mieste.
Look s modrým kabátikom Next zo Stilaga som mala na sebe aj na Mango fashion show. Celý si ho pozrite TU.
Táto kabelka bola dominantým kúskom tohto black and white outfitu. Ak chcete vidieť viac fotiek, kliknite priamo TU.
Aj tento mesiac ste na blogu mohli nájsť spoluprácu s KERE. V prípade, že ste nevideli fotky a ani článok o Fashion revolution day, môžete si ho prečítať na tomto mieste
Náušnice od cacky.sk som si veľmi obľúbila. Nosím ich veľmi rada. Ak mám byť úprimná, nielen náušnice, ale aj celý outfit sa mi z celého mesiaca na blogu páčili úplne najviac. V prípade, že aj vás zaujal najviac a chcete si ho pozrieť, máte možnosť v tomto článku.
Aj tento outfit ste mohli vidieť v rámci apríla na blogu. Všetky fotky z prvej časti fotenia pre Stilago nájdete TU.

Na záver moja tradičná otázka v týchto súhrnoch: Ktorý outfit vás zaujal a páčil sa vám v apríli najviac? Teším sa na vaše komentáre a želám pekný večer/deň.

P.S.: Nebojte sa, nezabudla som ani na súťaž s meedla.cz. Všetkých súťažiacich z FB a blogu som zhromaždila a vylosovala Zuzu/na FB Zuzu Predaj. Ďakujem všetkým, ktorí sa zúčastnili a gratulujem víťazke. :)

3 komentárov:

 1. Mně se ten předposlední outfit líbí taky ze všech nejvíc! :) strašně ti sekne ten účes :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. U mě vyhrávají šaty a trenčkot ;)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vyzerá to tak, že apríl bol plodným mesiacom :)

  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  OdpovedaťOdstrániť