MARCH RECAP

Pozdravujem vás po Veľkej noci. 
Viem, že už máme 7. apríl, no napriek tomu som si chcela zaspomínať na predchádzajúci mesiac. Dúfam, že aj vy spoločne so mnou. Napriek tomu, že na blogu sa objavil za marec len takýto počet outfitov, v skutočnosti ich vzniklo minimálne trojnásobne viac. Len som vám ich nestihla ukázať. V strede mesiaca nás totiž s Dominikom skolila choroba a tak sme ju poctivo liečili namiesto publikovania. Ale aspoň máte o dôvod naviac (dúfam) sledovať blog v najbližších dňoch. Čakajú vás rôznorodé outfity. V zálohe mám outfit s nádherným modrým kabátom, veľmi pohodlným pončom či novou belasou kabelkou. V závere mesiaca by som sa vás opäť rada opýtala, ktorý outfit sa vám páčil najviac? Ak by to malo byť na mne, určite ten s bordovým sakom. Už teraz sa veľmi teším na vaše názory.

P.S.: Marec sa niesol aj v znamení súťaže Bloger roka. Ak ste mi nestihli dať hlas počas uplynulých mesiacov, poteším sa, keď tak spravíte práve teraz. stačia dva kliky. Jeden TU a druhý na LIKE. Ďakujem. ;)
 FOTO: Dominik Babušík

Ak si chcete pozrieť fotky outfitu, ktorý sme fotili na električkových koľajniciach, kliknite TU
V spolupráci s KERE vznikol tento outfit. Celý si ho môžete pozrieť na tomto mieste.
Počas návštevy Bratislavy sme nafotili tento look. Zvolila som kombináciu s výraznou modrou farbou, ktorá ma v posledných dňoch veľmi baví. Ďalšie fotky, ktoré vznikli pred Slovenským národným divadlom, nájdete v tomto článku.  
Tento look vznikol kvôli súťaži blogeriek a spolupráci so Stilago. Ak sa vám páči, zahlasovať zaň môžete TU a celý si ho môžete prezrieť TU

6 komentárov:

 1. super cool outfits, i loved the first one the most
  Keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. všechny outfity jsou úžasný! podle mě, je nejlepší ten s tím modrým kloboukem, působí hrozně "profesionálně" a originálně! :)

  >>> Nikola Mills

  OdpovedaťOdstrániť
 3. takže zatiaľ 3:0 pre prvý s modrým klobúkom :)
  ďalšie názory? :))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ten stym klobukom!
  pozri moj novy glamour post www.donnaiveh.com

  OdpovedaťOdstrániť