MANGO FASHION SHOW S/S 2015

Peknú nedeľu,
dnes som si pre vás pripravila článok s fotkami z prehliadky Mango Fashion Show. Tá tradične prebehla v priestoroch hotela Hilton. Pár dní pred 24. marcom, keď sa uskutočnila módna prehliadka, sa v rovnakej hotelovej miestnosti konala výstava Káva, čaj, čokoláda. Na tú sme sa taktiež boli pozrieť, dokonca sme dostali menšiu pozornosť. Bolo pre mňa príjemným prekvapením, ako ten istý priestor môže na dvoch akciách vyzerať úplne inak, ale za to stále dobre. 
Na móle počas Mango Fashion Show sa podobne ako minulý rok objavili pánske, dámske, ale aj detské modely, ktoré vyčarovali mnohým na tvárach úsmev prípadne vyvolali potlesk. Zmena počas tohtoročnej módnej prehliadky Mango nastala na moderátorskom poste. Bruna vystriedala Janka Hospodárová. Tá sa hneď v úvode priznala, že tiež patrí k nadšencom Mango a predstavila aj dve hlavné tváre tejto španielskej značky. Stali sa nimi Zinedine Zidane a Anna Ewers. Práve nemecká modelka priam dokonale vyzerala v Mango kúskoch s nádychom 70. rokov. Presvedčiť sa o tom môžete v aktuálnom katalógu tejto značky. 
Návrat k tomuto obdobiu sa uskutočnil aj na móle v prvej časti prehliadky. Dominovali strapce na svetroch či vrchnej časti, semiš, zvonové nohavice či džínsové šaty strihané do A. Najviac ma zaujali práve strapcové kúsky, ktoré určite vytiahnem zo svojho šatníka či semišová bunda v kombinácií s bielou farbou a džínsovinou.  
V druhej sekcií s názvom Sorbet sa objavili na móle sladké odtiene modrej, ružovej či zelenej. Jednotlivé kúsky v týchto farbách vynikli najviac práve na najmenších modeloch a modelkách. Pre mňa najzaujímavejším lookom bol ten s bielymi nohavicami, belasou košeľou a ružovým svetrom. Úplná dokonalosť. Veľmi rada nosím túto farebnú kombináciu, preto sa mi veľmi páčila aj na móle.
V tretej časti s názvom Color block ceremony sa objavili elegantnejšie looky - šaty po zem, ale aj kratšej dĺžky, asymetricky strihané sukne, blúzky či biele outfity. Najviac ma zaujala kombinácia posledne spomínanej farby so žltou.
Čo sa týka pánskych modeloch, nenašiel sa ani jeden, ktorý by sa mi nepáčil. Každý jeden by som si živo vedela predstaviť na Dominikovi, aj keď on o čosi menej. Vyhrnuté nohavice k tomu topánky a sako sú pre mňa TOP kombináciou pre pánov. 
V závere si môžete pozrieť aj zábery z defilé a môj outfit, ktorý som si obliekla. Mimochodom, po prehliadke ma oslovili z Fashion TV na menší rozhovor o akcií. Potešilo ma to a ešte viac titulok v popise. Pri mojom mene bolo bloger, čo je stále pre mňa nezvyklé. Celý rozhovor som šupla na FB. Pozrieť si ho môžete TU.

 1. ČASŤ = S NÁDYCHOM 70. ROKOV 2. ČASŤ = SORBET 3. ČASŤ = COLOR BLOCK CEREMONY FOTO: Dominik Babušíkmôj outfit, ktorý detailnejšie budete môcť vidieť v ďalšom článku :)


Boli ste na tejto prehliadke? Ktoré looky vás zaujali najviac? 


P.S.: Chcela by som vás opäť poprosiť o podporu v súťaži Bloger roka 2014. Stačí kliknúť SEM a dať mi váš hlas. Ďakujem vám. :)  


7 komentárov:

 1. skvele fotky:) vypadalo to zajimave:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. niektore kusky su fajn ale nieco mi tam chyba. ale tak aspon ty si za hviezdu :)
  www.donnaiveh.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. že za hviezdu :D si ma Ivet pobavila a ďakujem ti :-*

   Odstrániť
 3. Mna zaujali 70te roky z damskej kolekcie, potom detske modely a modely pre panov.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ako outfity nie sú zlé len ako už nado mnou spomenuli, niečo tomu chýba, v podstate si mala v mojich očiach najzaujímavejší outfit práve ty a ten ma z fotiek oslovil najviac :) tie čo boli na modelkách a modeloch, boli pre mňa úplne bežné ničím extra zaujímavé, tým pádom som nezažila ten pocit "z tohto by som padla na riť a chcem niečo z toho mať" presne toto som mala práve z toho tvojho outfitu :) ZuZu

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. veľmi si cením takéto konštruktívne názory, ďakujem Zuzu veľmi pekne, podobný názor, aký si napísala, mali aj moji známi, ktorých som po prehliadke stretla, mňa najviac zaujali, ako som spomínala práve outfity s nádychom 70tych rokov, pre mňa boli inšpiratívne a dokonca som mala pocit, že som sa na chvíľu v duchu preniesla do týchto čias :) čo sa týka môjho outfitu, veľmi sa teším, že ťa zaujal najviac z týchto outfitov, keďže ich tu bolo prezentovaných viacero, beriem to ako megakompliment :)) fotky tohto outfitu sa tiež objavia v ďalších dňoch na blogu :)

   Odstrániť