FIRESTONE

Želám vám pekný večer,
dúfam, že máte za sebou super víkend. Stále premýšľam nad tým, prečo stále trvá len dva dni. Škoda, že neexistuje deň medzi nedeľou a pondelkom, ktorý by slúžil napríklad na relax po víkende, kedy nie vždy stihneme oddýchnuť tak, ako by sme si predstavovali. Ak by sme taký mali v kalendári, každý týždeň resp. víkend by som ho využívala naplno. Dúfam, že sa jeho vzniku ešte dožijem. 
K tejto úvahe o dni medzi nedeľou a pondelkom som prišla po výbornej Katkinej rozlúčke so slobodou. Bola skvelá, úžasná, jednoducho niesla v sebe len pozitívne superlatívy. Každopádne dosť nás v dobrom slovazmysle unavila, čo sa na mne podpísalo ešte aj dnes. Momentálne sa cítim maximálne choro (nie poopicovo), ale teším sa zo všetkých rozlúčkových zážitkov. Celá rozlúčka sa niesla v štýle Veľkého Gatsbyho. Na tejto fotke - kuk SEM vyzerám skôr ako "dieťa kvetov", čo bol aj zámer. Ale prekvapivo po pridaní červeného rúžu, vhodného oblečenia a doplnkov a hlavne trblietavej čelenky s veľkými perami na boku, to dostalo nádych Gatsbyho rokov. Myslím, že dievčatám tento nápad vyšiel na 1000%. Doteraz mi hrá v hlave pieseň A little party never killed nobody. Popri spievaní tejto skladby dúfam, že raz budem mať takúto rozlúčku aj ja.
Čo sa týka dnešného outfitu, aj v ňom nájdete jeden retro prvok - účes, ktorý som si v rýchlosti splietla doma pred Mango fashion show v Košiciach (prečítať ste si o nej mohli v tomto článku). V rámci neho som zverejnila jednu fotografiu spred fotosteny a outfit, ktorý som mala vtedy na sebe. Veľmi ma potešili vaše reakcie na celý tento look, preto som sa rozhodla pridať ďalšie fotky. Mala som na sebe "kulotky" z F&F za 5 € (písala som o nich v novinkách za marec), bielu košeľu, špicaté lodičky a obojstranný kabátik. Dá sa prevrátiť na jeho modrú a tmavomodrú stranu. Mne sa najviac páči v podobe ako na väčšine týchto fotiek. Kabátik je veľmi praktický, vie zahriať a super sa kombinuje. Celý outfit som doplnila o ďalší farebný akcent - kabelku do ruky z H&M. Čo na ňho hovoríte?

FOTO: Dominik Babušík

kabátik - NEXT, košeľa - EBAY, kulotky, lodičky - F&F, kabelka - H&M, prstene - TALLY WEIJL


8 komentárov:

 1. u look beautiful , such an elegant outfit
  love the hairdo
  Kisses
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Beauty Follower and Pooja thank you, have a nice day ;)

   Odstrániť
 2. Na můj vkus se k těmto kalhotům kabátek nehodí, tím, že jsou kalhoty zkrácené, sedělo by mi k tomu spíš sáčko nebo svetřík..
  I bez toho kabátku je ten look hodně zajímavý, líbí se mi ta kombinace s košilí a hlavně účes!!
  No a rozlučky..jak tak vzpomínám, asi jsem na žádné zatím nebyl a z doslechu znám jen samé hrůzy a ne zrovna vhodné zážitky..tak jsem rád, že teď čtu o něčem, co se vydařilo a co dopadlo na výbornou =)

  Prima den,
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. skúšala som k tomu aj sako či sveter, ale oveľa lepšie som sa cítila v tejto kombinácií a navyše sa mi celkovo viac páčila :) podobné dĺžky sú skombinované aj v aktuálnom katalógu F&F - kuk na túto fotku: https://instagram.com/p/1vpynyHO2m/?taken-by=lapkinn

   Odstrániť
 3. Nádherný outfit! :)
  pozývam ťa na moju giveaway:
  http://stepwithfashion.blogspot.sk/p/givewaway.html

  OdpovedaťOdstrániť