FINALLY

Pekný štvrtok,
už veľmi dlho som sa netešila na predĺžený víkend tak ako dnes. Po všetkých pracovných a školských povinnostiach mi voľno padne úplne vhod. Zajtra totiž vyrážame smer Modra a hotel Zochova chata. Čaká nás jedna super akcia, o ktorej sa dozviete nielen na blogu, ale aj na blogovom FB či na Instagrame
Mám pocit, že i v uliciach bolo cítiť atmosféru blížiacich sa voľných dní. Všetci boli veľmi milí, usmiati, uvoľnení a my s Dominikom taktiež. Po práci sme si užili kávu a potom vyrazili na posledné predsvadobné nákupy. Priateľ si konečne zohnal oblek a topánky na svadbu Kozkovcov. Síce teraz nie sme zladení, ale Dominik vyzerá neskutočne dobre. Keby ste ho momentálne videli, ako sa vytešuje z celého nákupu. Podobne sa správam aj ja, keď si zadovážim niečo nové. V prípade tohto topu z ORSAY (viď na fotke) som prvé dni mala chuť v ňom spať (je totiž veľmi príjemný) a nohavice z aktuálnej kolekcie F&F spolu s lodičkami z CCC som po ich kúpe nosila, aj keď bolo veľmi chladno. 
Keď mi domov prišla kabelka zo stránky yolo.sk, hneď som ju musela odfotiť na instagram @lapkinn. Podľa mňa je dokonalá! Nielenže super vyzerá, ale je aj praktická a výborne sa nosí. Pri výbere kabeliek sa momentálne orientujem hlavne na ich využiteľnosť počas bežných dní. Tento atribút je v prípade novej kabelky splnený. Zmestí sa do nej moja veľká peňaženka, kľúče, mobil, líčidlá, diár, vreckovky a ešte aj celá nahrávacia aparatúra vrátane mikrofónu. Preto ju spoločne s čiernou kabelkou nosím veľmi často. Keby som do nej zmestila ešte aj pol litrovú fľašu vody, ktorú musím nosiť v ruke, získala by odo mňa 11 bodov z 10. Teraz si musí vystačiť len s plným počtom. ;) 
Ďalšou jej výhodou je, že má viacero priehradok, preto mám o niečo lepší prehľad, na rozdiel od iných tašiek, kde sa čo nachádza. Áno, priznávam, občas sa ani v nej neviem stopercentne orientovať a kým nájdem iphone v kabelke, už dozvoní. :))
Plusový bod získava kabelka aj za jej zapínanie. Okrem zipsov má ešte jedno zamykanie, preto som o niečo pokojnejšia v davoch a tlačeniciach v autobuse.
Ak by som mala na nej nájsť nejakú nevýhodu, hľadala by som ju veľmi ťažko. A to nepíšem kvôli tomu, že ide o spoluprácu. Skutočne som si ju obľúbila. Teším sa na kombinácie kabelky s ďalšími pastelovými farbami a kúskami. Momentálne ju najradšej nosím ku krátkym nohaviciam prípadne kulotkám v kombinácií s trenčkotom. Aj túto kombináciu vám raz ukážem na blogu. Dnes som zvolila túto jednoduchú black and white, aby vynikla krása kabelky. Čo hovoríte na celý outfit?   

FOTO: Dominik Babušík


top - ORSAY, kabelka - yolo.sk, nohavice - F&F, lodičky - CCC, náušnice - H&M

9 komentárov:

 1. mne sa páči farba kabelky,ale na mňa by bola malá:D
  a máš tam zlý prelink- v texte yolo.sk a kd kliknem tak tom na fotke tvojej kávy z instagramu:D
  ináč stránka môže byť fajn, ale ten design...to ma vždy odradí:/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem, Foly, za upozornenie:) už sú prelinky v poriadku
   keďže tam zmestím všetky potrebné veci do práce, tak mne jej veľkosť vyhovuje ;)

   Odstrániť
 2. Krásny outfot,ktorý ti neuveriteľne pristane :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Skaika, si zlatá, ďakujem ti veľmi pekne ;)

   Odstrániť
 3. dĺžka nohavíc a typ sandálok, hlavne ten remienok, ti neskutočne skracuje nohy a pridáva kilá. outfit tým veľa stráca...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. mojich pár kíl naviac a krátke nohy boli v tomto momente odhalené :)))

   Odstrániť