STILAGO

Želám krásnu nedeľu.
Po ochutnávke na blogovom FB prípadne instagrame tu mám pre vás celý report z tlačovej konferencie spojenej s predstavením kolekcie Stilaga. Rozhodne sa v utorok oplatilo merať cestu z jedného konca republiky na druhý. Celý deň sme si s Dominikom do poslednej minúty užili. Vychutnali sme si slnečné aj keď trochu veterné počasie, stretli sa s našimi známymi na káve a od 14. hodiny sme si vychutnávali Stilago atmosféru v príjemných priestoroch RoofBaru v Eurovei. 
Tlačovky a predstavenia kolekcie sa zúčastnili prevažne novinári a novinárky. Ale stretli sme tu a zoznámili sme sa s krásnymi a sympatickými blogerky - Ivet z blogu Donnaiveh a Janku z blogu MargiFashion (ktorá je zároveň Stilago social media specialist). Výborne sme si s dievčatami pokecali a som rada, že som ich spoznala. 
Súčasťou eventu bolo nielen predstavenie nového katalógu Style jar/leto 2015, aktuálnych trendov či módna prehliadka značiek Heine a Next, ale aj malá interaktívna súťaž. Do tej ma spolu s ostatnými troma novinárkami vybral moderátor Michal Sabó. Spočiatku som z jeho rozhodnutia nebola trikrát nadšená, ale nakoniec ma potešil. Rozdelil nás do dvoch dvojčlenných tímov a vysvetlil pravidlá. Každá dvojica si mohla vybrať jednu figurínu, ktorá mala na sebe len šaty. Našou úlohou bolo nastajlovať ju a použiť pritom maximálne štyri kúsky. Náš výsledok potom hodnotilo publikum svojím potleskom a určiť tak víťaznú dvojicu. Keďže to bolo, ako býva zvykom pri potleskovom hodnotení, nerozhodné, výhru si odniesla každá z nás. Síce som s výsledným stylingom figuríny nebola stopercentne spokojná, no za to som mala veľkú radosť z vyhranej poukážky (preto ďakujem moderátorovi, že ma vybral do tejto súťaže). 
Čo sa týka samotnej prehliadky, zaujalo ma hneď niekoľko kúskov. Najmä modrý kabátik z viskózy, žlté sukňošortky a všetky topánky v štýle slip on. Myslím, že každý z nás si našiel svojich obľúbencov. Na pomyselnom móle sa vystriedali nielen mnohé štýly, ale aj farby ako klasická modrá, žltá či rôzne odtiene ružovej či oranžovej. Outfity, ktoré ma najviac zaujali nájdete na nasledujúcich fotkách spolu so súťažou a celkovou atmosférou.       

P.S.: Čoskoro sa môžete tešiť na ďalšiu skvelú súťaž, ktorú si Stilago pripravilo pre päticu vybraných slovenských blogeriek. Som veľmi rada, že môžem mať tú česť byť medzi nimi. Sledujte blog a určite sa čoskoro dozviete viac. :)

FOTO: Dominik Babušík


9 komentárov:

 1. Vyzerá to tak, že si si výlet do BA užila :) A tak to má byť! :)

  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vypadá to, že to byla zajímavá akce ^_^ a myslím, že je fajn takto potkat i ostatní blogerky =)
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
 3. fotky vyzerajú naozaj super :) utčite to bola skvelá akcia :)
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. konečne vidím o čo som prišla :) ach som sa asi až príliš tešila ... nakoniec som ochorela :-/
  ale vyzerá že to bolo skvelé :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ivka, super bolo, škoda, že si nebola, by sme sa osobne zoznámili ;)

   Odstrániť
 5. Fotky vyzerajú skvele ! A aj tá tvoja súťaž bola asi fajn :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. súhlasím, súťaž bola vydarená a ďakujem spolu s fotografom za pochvalu :)

   Odstrániť