SND

Pekný pondelok,
tieto fotky vznikli ešte počas návštevy Bratislavy pred tlačovkou Stilaga. Počasie nám vyšlo na výbornú. Bolo krásne slnečno a pre fotenie aj prijateľne veterno. Vybrali sme si čisté priestory v blízkosti Slovenského národného divadla. Páčilo sa nám aj pozadie s neďalekou výškovou budovou. Na náš menší výlet som zvolila dve NAJ z môjho šatníka - jeden kúsok najpohodlnejší a druhý najpraktickejší. Možno ste si správne tipli, že prvý spomínaný prívlastok má moja obľúbená/é deka/pončo. Cestuje sa v nej/ňom výborne. Nielenže je pohodlná/é, ale dá sa pod ňou/ním výborne pospať. Doladila som k nej/nemu sivé nohavice. Pre oživenie som dodala modrý sveter a kotníkové topánky. S kabelkou nie som v prípade tohto outfitu úplne stotožnená, ale je to najpraktickejšia kabelka na cestovanie. Zmestím do nej notebook, všetky nabíjačky, jedlo či pitie. Od okamihu, keď som si ju zadovážila, čo bolo pred niekoľkými mesiacmi dozadu, ju nosím veľmi často. Až ma prekvapuje, že sa na blogu objavila až teraz - po prvý krát. Ktoré kúsky sú vaše najpohodlnejšie a najpraktickejšie? :)  

FOTO: Dominik Babušík


deka/pončo - F&F, sveter - NEW YORKER, topánky - ZARA, kabelka, nohavice, okuliare - H&M, náhrdelník - EBAY

9 komentárov:

 1. u look chic, i really liked the electric blue combined with plaid
  Kisses,
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Úžasně sladěná, moc ti to sluší :))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. very beautiful! I like your blog. we are is coupons website, example amazon, snapmade, wigs hair coupons.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. modrá ti neskutočne pristane, pekný outfit aj fotky <3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Michael, Rose a Katka - ďakujem vám veľmi pekne :)

   Deal thank you so much :)

   Odstrániť
 5. Páčia sa mi farby, páči sa mi veľké pletené niečo ale asi by som nevyhrnal nohavice a nechal ich v tomto prípade v topánkach ;) To je asi jediné čo mi trochu prekáža. A inak, chválim výber miesta fotenia :) Tiež mám tento kúsok Bratislavy, pre jeho "čistotu" veľmi rád :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem Dušan za názor :) mne sa páčili nohavice viac vyhrnuté ako schované v topánkach :) a súhlasím s výberom miesta, veľmi dobre sa tu fotilo

   Odstrániť
  2. Nie je začo ;)

   http://www.untilyouhateme.blogspot.com

   Odstrániť