VALENTINE´S RANDOM

Krásny pondelok.
Dnes som sa rozhodla, že pre vás pripravím tak trochu inšpiračný predvalentínsky článok. Zhromaždila som všetky srdiečkové veci z našej domácnosti a niektoré pozornosti, ktoré som venovala v minulosti Dominikovi. Možno vás niektoré kúsky inšpirujú a vyrobíte prípadne ich kúpite svojej polovičke na Valentín. Stále síce zastávam názor, že tento sviatok je veľmi komerčný, ale na druhej strane priznajme si, koho nepoteší v tento deň nejaká maličkosť. Dominikovi urobili najväčšiu radosť čokoládové pralinky v tvare srdiečok a vtáčikov. :)

 PHOTO & EDIT: me

Síce tvar týchto praliniek nie je úplne dokonalý, ale išlo o môj prvý pokus. Od Simonky som dostala na narodeniny silikónovú formu na čoko dobroty. Preto som ich vyskúšala vyrobiť. Vygooglila som si recept a pustila sa do výroby. Postup bol jednoduchý. Navyše pralinky, ktoré som vyčarala, obsahovali aj nápĺň - bielu čokoládu s orieškami alebo brusinkami. Dominik tento prvý pokus veľmi ocenil. Vraj môžem ísť robiť cukrárku. Už len doladiť tvar. Ale ako prekvapenie pre vašu polovičku milujúcu čokoládu je to skvelá inšpirácia a nápad, čo poviete? 
Tulipánmi som sa nedávno potešila ja pri nákupe potravín v Tescu. Tento obchod vie, ako na to. Takmer vždy si okrem jedla z neho odnesiem oblečenie, kvetiny či inú drobnosť. Knižku "s láskou..." som vyrobila ešte minulý rok pre môjho miláčika. Pozostáva z rôznych výrokov a doplnila som ich o naše fotky s Dominikom.
Moje najobľúbenejšie bezkosticové spodné prádlo. Veľmi som s ním spokojná. Podprsenku som kupovala v Intimissimi. Myslím, že nejednú ženu poteší takýto druh darčeka na 14. februára. Termofor síce nie je ideálnym darčekom k Valentínovi, ale výborne sa hodil k dnešnej zaláskovanej tématike. :) 
Drahšie či menej drahé čačky - mačky vedia potešiť každú ženu. Mne už tento náhrdelník robí radosť nejeden rok. Čokoládu som kupovala dávnejšie Dominikovi. Očarilo ma na nej motto. Myslím, že vystihuje nielen náš vzťah, ale aj mnohé ďalšie.
Tento rok sme sa s Dominikom rozhodli, že si darčeky kupovať nebudeme, ale strávime 14. február spolu. Práve počas tohto dátumu plánujeme lyžovačku s našimi známymi, na ktorú sa veľmi tešíme. Čo plánujete vy na sviatok všetkých zaľúbených? Želám všetkým krásny zvyšok večera. Hlavne nezabúdajte na pozornosti, maličkosti či lásku nielen na svätého Valentína.

8 komentárov:

 1. Jee krásna inšpirácia! Tie pralinky sú roztomilé :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. cutest chocolates ever
  Keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. cute:)

  www.bridgeofmemories.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ručne vyrábaná čokoláda ma dostala! Vyzerá báječne!

  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ty pralinky jsou fantastické <3 .. k tomu tulipány..no a já bych byl v romantickém nebi =D

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
 6. veľmi sa teším, že sa vám páčia pralinky napriek ich nedokonalému tvaru :))

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Já teda 14. února neslavím, pro mě je svátek zamilovaných 1.máj :))
  Ale ty čokoládové pralinky jsou boží :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Rose, 1. máj/květen mám tiež veľmi rada, prvomájový bozk pod čerešňou nesmie chýbať ;)

   Odstrániť