HELLO 2015!

Pozdravujem vás aj v roku 2015.
Síce som tento post plánovala ešte 31. decembra, no silvestrovská oslava, chystanie na lyžovačku a dospávanie mi to skôr ako dnes nedovolilo. Dúfam, že ste silvestrovali výborne, poriadne ste oslávili tieto dni a zaspomínali si na najlepšie (ale možno aj o niečo horšie) momenty z roku 2014. Dnes som si pre vás pripravila tento súhrn z minulého roka a jednotlivých mesiacov. Ešte predtým, ako sa pustíte do čítania a prezerania, by som vám chcela veľmi veľmi veľmi poďakovať. Za priazeň, každý váš like, komentár, podporu, kritiku či spoluprácu. Ste najlepší a ženiete ma stále vpred. Záverečné ďakujem patrí Dominikovi za skvelé fotky, podporu...skrátka za to, že existuje. :-* V JANUÁRI 2014 sme fotili o stošesť (kánonom či nikonom). Aj netypické januárové počasie nám prialo. Väčšina fotografií vznikla vďaka spolupráci so Shanou.
 Vo FEBRUÁRI 2014 dotvorila jednotlivé blogové fotky snehová nádielka. Okrem fotenia na blog a ostatných povinností sme oslavovali narodeniny s tučniačikmi či pri super nápojoch.
 MAREC 2014 patril na blogu spomienke na skvelú lyžovačku v Tatrách, oslavy, módnu show Reserved či rodičovský venček. Okrem týchto udalostí som sa tešila z prvého článku v Zajtrajších novinách.
 V APRÍLI 2014 sa na fotkách všetko zazeleňalo a rozkvitlo. Fotilo sa výborne nielen v košických, ale aj bruselských uliciach. V tomto mesiaci sme spomínali na volebnú noc a naše niekoľkosekundové chvíľky slávy na ČTčku.
 MÁJ 2014 bol na blogu najchudobnejší. Zapríčinilo to písanie bakalárky, štátnice, ale aj prvá blogová kríza. Stihli sme však nafotiť super sériu fotiek na kolotočoch.
 V JÚNI 2014 sa vrátila chuť blogovať. Na blogu ste mohli nájsť živé fotky z trhu, Budapešti či zo sociálnych sietí.
 JÚL 2014 bol u mňa dovolenkový a v znamení tradícií. Vznikli vydarené fotografie pre výstavu Tradícia v uliciach.
Podovolenkové dozvuky, nová práca či druhá zeleninová balkónová úroda. Tak by som mohla v skratke charakterizovať môj AUGUST 2014. Ten bol bohatý aj na pestré fotografie na blogu.
  V SEPTEMBRI 2014 sme mali promócie, ktorým som sa prostredníctvom fotiek venovala i na blogu. Okrem toho sme fotili na rôznych miestach – v reštaurácií, nočných a denných žilinských uliciach alebo na koľajniciach. Nechýbala ani spomienka na chorvátsku dovolenku.
 OKTÓBER 2014 bol najbohatší na rôzne udalosti ako Mango fashion show či Košice fashion week. Články z týchto akcií boli na blogu doplnené o outfitové posty.
 Musím sa priznať, že najväčšiu radosť na blogu mi z celého roka spravili fotky z NOVEMBRA a DECEMBRA 2014. Myslím, že tie vyšli Dominikovi na výbornú. V 11.mesiaci v roku sme fotili pravú jesennú atmosféru, outfity a kolekcie v F&F showroome či predvolebný bilboardový post. DECEMBER 2014 sa niesol v predvianočnej nálade. Svedčia o tom fotografie s červenou sukňou, v našom byte pred Štedrým dňom, z vianočných viedenských trhov či vianočne vyzdobeného Auparku. Nechýbal však ani návrat k letu prostredníctvom predstavenia kolekcie F&F jar/leto 2015 či foteniu v krátkych šatách. Na blogu ste mohli v poslednom mesiaci v roku súťažiť a môžete v tom pokračovať až do 6. januára 2015.
    

Aký bol váš rok 2014? Ktorý mesiac sa vám v tohtoročnom súhre páčil najviac? Mne určite spomínaný december a november. Teším sa na vaše odpovede. 
Majte sa v novom roku 2015 presne tak, ako si želáte ;)   

5 komentárov:

 1. so many amazing pics, beautiful pics
  Happy New Year
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. veľmi pekne spravené a tvoj najkrajší šperk je úsmev- pristane ti ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. super suhrn, asi najlepsi z SK & CZ blogov!!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Anonymný, ďakujem aj tebe, ani nevieš, ako si ma potešil ;)

   Odstrániť