DECEMBER RANDOM

Pozdravujem vás všetkých.
Momentálne mám chuť skákať dva metre päťdesiat a zároveň prespať celý jeden deň od únavy. Konečne sa skončil zimný semester. Ten som uzavrela s hotovou polovicou skúšok, takže ma čaká už len druhá v januári (klopem na všetky drevá, že rovnako úspešne ako doteraz:)). Som neskutočne šťastná, pretože si konečne môžem užívať vianočnú náladu. Rozhodla som sa urobiť radosť aj vám, preto chystám do Vianoc súťaž. V nej budú odmenené hneď tri z vás najlepšími náhrdelníkmi. Keďže som si dnes uvedomila, že mám za sebou prvý semester ako externistka, pripravila som si pre vás súhrn práve z mojich "externých" dní. Užite si ho. Krásne Vianoce vám ešte neželám. Až pri najbližšej súťaži. :)  
FOTO: kánon, iphone, Tono
 S klobúkmi a vlasmi v roláku som strávila väčšinu jesenných a momentálne aj zimných dní. Tento druh pokrýviek mám na hlave najradšej. Len nie vždy sa dajú nosiť hlavne vo veterných Košiciach.
 Spomienka na náš balkón resp. záhradku. Baklažány rastúce v októbri, paradajky ešte aj v novembri a šalát so špenátom dokonca až v decembri. 
 Podpora Dominika. Pre mňa kandidát číslo 1.
 To, čo mi v týchto týždňoch urobilo v domácnosti najväčšiu radosť. Najlepšia jesenná dekorácia, hrnček ako spomienka na viedenský kokosový punč a mixér z Lidla, ktorý rozseká aj všetky raw ingrediencie.
 Najkrajší jesenný výhľad na KVP z nášho balkóna.
 Chcela som urobiť zvlášť post o týchto kozmetických vychytávkach, ale nakoniec sa zmestili do random postu. Najlepší balzam na pery BABY lips, najúžasnejší ASTOR rúž, ktorý nevysušuje a ASTOR lícenka.
 TOP jesenné koncerty absolvované v priebehu jedného týždňa v Žiline. Super chalani z Hexu a najúžasnejší Korben dallas. Počúvam ich počas celej cesty vlakom. Všetky ich albumy. Sú úžasní, hlavne Juraj.
 Tohtoročné halloweenské tekvice. Jedna v štýle MINIONov.
 6 x inak alebo 6 x iný účes od septembra do decembra. Ktorý je naj?
 Na cestách v aute a vo vlaku medzi Žilinou a Košicami nájdem za každým iné zaujímavé miesto. Toto sú moje najobľúbenejšie výhľady na Tatry a Spišský hrad.
 Bojovníci proti zime - huňatá dlhá vesta, najlepšie kožené poltopánky a túliacia sa štóla.
 Pred prehliadkou F&F S/S 2015 som bola pozrieť Tonka a jeho úžasného psíka. Hravejšie a zlatšie stvorenie som nevidela.
Zvieratkovská koláž číslo dva. Náš kamarát kocúr Mišo zo Žiliny a šoférujúci pes z košickej Terasy.

3 komentárov:

  1. wow, tie vlasové premeny, vyzeráš perfektne :-)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Na tých fotkách vyzeráš úžasne!! Veľmi sa mi páčia tvoje tekvice :-)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. super výber fotiek, selfie sú top

    OdpovedaťOdstrániť