FAVOURITE F&F OUTFITS

Krásny deň vám želám,
dnes pridávam poslednú sériu fotiek z F&F showroomu. Ak ste nestihli vidieť predchádzajúce dve, kliknite TU a TU. Tieto fotky sme si chceli s Dominikom nechať na záver, lebo sa nám veľmi páčili. Hlavne prvá, ktorú ste už na FB blogu a F&F mohli vidieť. Pochvala ešte raz môjmu najšikovnejšiemu priateľovi - fotografovi, ktorý ma dvorne sprevádza na týchto akciách aj pri fotení outfitov. Bez neho by som tento blog už dávno vzdala a nechala zapadnúť prachom. Našťastie sa vzájomne podporujeme a ťaháme, keď sa jednému z nás veľmi nechce. 
Pri F&F ešte chvíľu zostanem. Čoskoro pribudnú na blogu ďalšie fotky, tentokrát z predstavenia ich kolekcie S/S 2015, na ktorú sa dnes chystám. Veľmi sa na ňu teším, čoho dôkazom je, že kvôli nej cestujem zo 445 km vzdialeného mesta. Myslela som si, že 5 hodín vo vlaku ma zabije, ale zbiehajú neuveriteľne rýchlo. Bude to zrejme aj tým, že kilometre z Košíc do Žiliny už ani nevnímam. Navyše od 14. decembra budem mať trasu KE - BA za 4,5 €, a preto konečne môžem navštevovať hlavné mesto častejšie. Teším sa aj kvôli tomu, že nebudem musieť vo veľkej miere odmietať spolupráce v Bratislave a vám priniesť ďalšie zaujímavé články.
Čo sa týka dnešných fotiek, tieto outfity vznikli z F&F kúskov, ktoré ma veľmi v showroome zaujali. Najviac sa mi páčili kožušinový kabát a štóla a Dominikovi zase topánky s listovou kabelkou z druhej fotky. Tie sa mu páčili natoľko, že chcel, nech si ich vyskúšam a nastajlovala sa k ním. Preto sme spojil naše obľúbené kúsky do prvého outfitu. Mimochodom, týmito fotkami apelujem na mojich tohtoročných Santa Clausov. Želám si takýto rovnaký, prípadne podobný, huňatý kabátik. Čiernu kožušinkovú štólu mi už nosiť nemusia. S tou od návštevy showroomu (viď môj instagram) spávam, zohrievam sa ňou a túlim sa k nej. Dominik podľa mňa na ňu trocha žiarli. Preto, milý Santa Claus (milí Clausovia a Clausové) pod stromček si prajem kožušinkový kabát a sľubujem, že sa budem počas zimy túliť nielen k nemu, ale hlavne k môjmu priateľovi, ktorého som celý rok poslúchala....resp. sa snažila (ne)poslúchať. :)


FOTO: Dominik Babušík, EDIT: meall - F&F8 komentárov:

 1. ten první outfit ti náramně sluší:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jééj, Magdaléna, ďakujem, aj som sa v ňom najlepšie cítila ;)

   Odstrániť
 2. Pekné fotky, chválim :) A to psaníčko sa mi veľmi páči.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. och, ty šaty <3

  Zvu tě na mou giveaway o super skřipce do vlasů - http://talktomymoustache.blogspot.cz/2014/11/linziclip-giveaway.html :-) <3

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mária, Thuy a Tatomymo ďakujem za vaše milé komentáre ;)

  OdpovedaťOdstrániť