SCARY CAR

Pozdravujem vás a želám peknú sobotu.
Dnes som si uvedomila, že trpím prerušovaným strachom zo šoférovania. Raz som celá šťastná, že môžem byť za volantom, inokedy nechcem viesť auto ani za svet. Neviem, či je to tým, že som mala smolu na inštruktora v autoškole alebo len mojou prehnanou vidinou toho, čo všetko mi pri šoférovaní hrozí. Pritom som doteraz (klopem na drevo:)) nespôsobila ani sa nezúčastnila dopravnej nehody. Dokonca mi ani nikto nepovedal, že šoférujem zle alebo sa bojí so mnou ísť. Na druhej strane možno mám len príliš empatických a solidárnych priateľov, ktorí mi radšej nechcú povedať pravdu:)). Momentálne som vo fáze "nesadnem za volant ani za svet." Prišla som na to dnes, keď ma Dominik začal presviedčať, aby som ho odviezla na fotenie stužkovej. Dúfam, že do 19. marca (kedy si pripomínam 5. výročie môjho vodičáku) definitívne odstránim môj prečudesný strach. Som jediná? Alebo je tu medzi vami niekto, kto je na tom podobne? 
Mimochodom, dnes vám prinášam outfit, v ktorom by som dnes v uliciach Košíc zamrzla. Fotili sme ho ešte začiatkom októbra po Mango Fashion Show. V týchto dňoch by ste na miestach, kde vznikli tieto zábery, našli už vianočné stánky plné rôznych dobrôt. Zvolila som pohodlný overal v kombinácií s ešte príjemnejším tričkom. Čo hovoríte na outfit? ;)  

FOTO: Dominik Babušík


 klobúk, tričko - H&M, overal - SHANA, batoh - RIVER ISLAND, lodičky - F&F12 komentárov:

 1. Ten outfit je vážne super, ale najviac sa mi páči ten batoh. :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vypada to dobre.

  Www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. the onse is so cool , i loved the pairing with strips
  Keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. keď ste toto fotili, videla som vás, vyzerali ste s priateľom ako výborne zohratý tím
  teším sa na ďalšie fotky

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Katka, ďakujem krásne aj za Dominika, pokojne si sa mohla pristaviť, by sme sa zoznámili a pokecali ;)

   Odstrániť
 5. Super outfit a nadherny klobucik, svedci ti to :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Lucy, ďakujem veľmi pekne za pochvalu ;)
   teším sa, že sa páči

   Odstrániť
 6. Nie nie, nie si sama. Ja mám 25 a poznám do bodky, o čom píšeš. Občas sa mi stáva, že milujem šoférovanie, že by som najradšej jazdila celé dni, inokedy nadávam, plačem, kričím od strachu, keď sedím za volantom. Som teda na tom rovnako. :)
  Btw, krásny post. Veľmi ti to pristane.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Monika, ďakujem za pochvalu aj za skúsenosť. Ani nevieš, ako som si vydýchla, že nie som jediná. Prajem nám obom spoločne, aby sme mali už len radosť zo šoférovania :))

   Odstrániť