THE END OF...

A je tu koniec giveaway a tiež mojich dlhých vlasov. Dúfam, že takéto ukončenie urobilo radosť nielen mne, ale aj trom z vás. Aj keď by som ich najradšej dala každej, vybrať som mohla len tri dievčatá. Krásne šaty získavajú náhodným výberom: Nat (Natália Gazova) - krémové, Dominika Grešová - farebné a Suzzie - ružové. Všetkým výhercom gratulujem a posielam maily. Ďakujem aj vám, čo ste sa zapojili. V dohľadnej dobe určite pribudne ďalšia zaujímavá súťaž. Mimochodom, čoskoro sa môžete na blogu tešiť na report z minulovíkendového bazáru, výstavy Tradícia v uliciach, kde ste okrem iného mohli vidieť fotky z blogu, na outfitové posty a tiež post o tejto vlasovej premene v salóne IN NOVATO v Žiline. Verím, že sa na tieto články tešíte. O pár dní sa hlásim opäť. Zatiaľ ma môžete sledovať na instagrame alebo facebooku, aby vám neunikli ani takéto fotky. :)

zmena je život, 20 cm je preč ;)


bazár v Košiciach
nepredané kúsky, ale tiež ďalšiu várku vecí zo Žiliny budem predávať na burze na KVP 24.9. a tiež na niektorej z košických škôl, viac info čoskoro ;)

výstava Tradícia v uliciach, report z nej o niekoľko dní :)


4 komentárov:

 1. Jé, veľmi sa teším! Inak ja som sa minulý týždeň tiež ostrihala, zmizol mi kusisko vlasov, ale som spokojná. Tebe to veľmi pristane :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, Natália. S tým kusiskom vlasov to poznám, človek sa zrazu cíti ľahšie. Možno vďaka tvojmu strihaniu som ťa nejako telepaticky vytiahla :))

   Odstrániť
 2. u look fab in that shirt dress
  Keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. pristane ti to! :)
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť