BOOM CLAP

Neustále mám pocit, že čas neskutočne rýchlo uteká. No na druhej strane sa mi občas zdá, že to čo sa udialo včera akoby sa stalo pred dvoma týždňami. Preto občas pochybujem, či som na dovolenke bola skutočne pred mesiacom a pol, keď sa mi to občas javí ako celá večnosť. Rovnako sa mi zdá, že som v novej práci minimálne tri mesiace, hoci je to len mesiac a nejaký týždeň. Pri spomínaní som si uvedomila, že som vám ešte dlžná fotky z chorvátskeho Krku. Tých sa čoskoro dočkáte, ale ešte predtým je tu suvenír v podobe trička z dovolenky v Chorvátsku. Pri pohľade na toto tričko, som hneď vedela, že je to láska na prvý pohľad. Snažila som sa odláskovať, ale nedalo sa. Keď náš kamarát a parťák z dovolenky Kozko zahlásil, že chce tričko s Heineken, rozhodla som sa, že ja si zaobstarám to s nápisom Croatia. Po príchode na Slovensko som vzala do rúk nožnice a trocha som ho vylepšila. S výsledkom som maximálne spokojná a dokombinovala som ho do celočierneho outfitu, ktorý v sebe má niečo z elegancie(lodičky a nohavice), ale aj extravagancie(okuliare a tričko).
Čo hovoríte na môj tričkový suvenír a celkové zakomponovanie do outfitu? ;)  

P.S.: Cez víkend sa na vás tešíme na BAZÁRE V KOŠICIACH spolu s ostatnými blogermi z MY FASHION SQUAREOFF TO STREETS a TEEN SPIRIT. A pozor! Nebude to len o predávaní oblečenia. Vidíme sa v sobotu 13. 9. od 10. do 22. hodiny a v nedeľu 14. 9. od 10. do 20. hodiny pri Urbanovej veži v Košiciach.

FOTO: Dominik Babušík tričko - CHORVÁTSKY SHOP, nohavice - MANGO, lodičky - TOPANKOVO.SK, okuliare - GATE, náramok - H&M


5 komentárov:

 1. you look super coll girl , i loved your pants
  the way you took pics is so creative
  keep on touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvělý outfit! Vypada to dohromady úžasně!

  OdpovedaťOdstrániť