NEW IN

Všimla som si, že na blogu sa už dlho neobjavil žiadny new in post. Preto pridávam jeden, v ktorom nájdete všetky nové kúsky v mojom šatníku za posledné týždne a mesiace. Nie je ich veľa, keďže som sa naučila nakupovať hlavne veci, ktoré sú nadčasové. A hlavne! Bola som prísne kontrolované, aby som zbytočne veľa nenakupovala. :)) Napriek tomu stále občas prepadnem bezhlavému nakupovaniu a hlavne kúskom, ktoré sú v kurze len jednu sezónu.
1. kabátik H&M - Už dlho som po ňom túžila a hlavne po dĺžke až po zem. Nosila by som ho 24/7, lebo je veľmi pohodlný. Kupovala som ho ešte v máji a zostala som prekvapená, koľko blogeriek ho nakoniec má.
2. telové lodičky topankovo.sk - Ďalší môj vysnívaný kúsok, ktorý som si konečne zadovážila. V akcií ste ich mohli vidieť v tomto poste
3. čierne lodičky F&F - Tie som kupovala o niečo skôr ako telové. Keďže boli pohodlné a pekne tvarujú nohu, kúpila som si aj ich telovú verziu.
4. biela blúzka + koženková sukňa ORSAY - Obe sú darčekom od môjho najdrahšieho. Jednoznačne má vkus.:-* Sukňa prežila aj kolotočovanie TU.
5. žlté šaty LIDL :)) - V poslednej dobe nakupujem najviac v Lidli. Nielen kvôli tomu, že ho mám po ceste, ale aj z toho dôvodu, že sa tu pri nákupe potravín dlho nezdržím. Pri jednom dopĺňaní chladničky v Lidli mi (čisto náhodne :)) skrížili cestu tieto šaty a lá umyvárka. Sú neskutočne pohodlné hlavne počas horúcich dní.
6. kraťasy ORSAY - Úžasné hlavne na leto a na našu Tour de Italy na bicykloch :)
7. čiapka so sieťkou - Dávno pradávno mi prišla domov. Akurát, že zima bola krátka, tak som ju veľmi nevynosila. Básnila som o nej už TU.
8. farebné šaty - Zakotvili u mňa vďaka spolupráci so Stilago. Obľúbila som si ich. Vidieť ich môžete nielen v Zajtrajších novinách, ale aj na blogu.
9. hnedý sveter NEXT - Ďalší kúsok od Stilago. Najradšej ho nosím na bicykel. Prebrázdili sme spolu už mnohé ulice. 
Ďalšie vecičky, ktoré som si kúpila vo výpredaji, si nechám do ďalšieho new in postu. Momentálne sa v šatníku najviac teším novým plavkám, cullotes a širokým sukniam, ktoré v dohľadnom čase uvidíte. Užite si zľavy v obchodoch a hlavne s rozvahou :)). Čo nové pribudlo vám v šatníku? Pochváľte sa.
0 komentárov:

Zverejnenie komentára