INSTA LAPKINN #3

Posielam Vám ďalší INSTA súhrn. Tentokrát ho tvoria hlavne fotky z priateľovho alebo môjho telefónu. Posledné dni sa niesli v znamení osláv narodenín a ukončenia skúškového. 
1. Práve títo tučniačikovia sa stali veľmi obľúbenými u našich hostí, ktorí k nám prišli na návštevu. Vyrobiť si ich môžete aj doma. Stačí vám mrkva, čierne olivy, váš obľúbený syr a špáradla. 
2. Najlepší milkshake som za posledné dni pila v košickom Lobby bare. Dodnes dumám nad tým, či doňho pirmixovali acidko alebo trochu tvarohu. 
3. + 4. + 5. Na ďalších fotkách môžete vidieť naše menšie "rokovanie", množstvo jedla, ktoré som prichystala na oslavu a rozprávku, ktorú som naposledy videla v kinách - Chrobáčikovia. síce sa v nej nerozprávalo, ale ako relax padla vhod. Keď sme boli minulý mesiac v Poľsku, musela som si odfotiť tento poľský pútač na Robaczki teda Chrobáčikov. 
6. Jednou z mojich spomienok na susednú krajinu, je aj obrovské množstvo kroviek na ďalšej fotke. 
7. + 8. Na posledných záberoch si môžete zaspomínať na zimu, ktorá sa zrejme už nevráti. Takéto množstvo snehu napadlo v priebehu jednej januárovej noci.

Ak sa vám tento článok a môj blog páči, budem rada, ak ma budete sledovať pravidelne na týchto miestach:

1 komentárov: