BE INSPIRED

Ešte tu ani nie je jar a ja by som už najradšej nosila letné a jarné oblečenie. S najväčšou pravdepodobnosťou to bude spôsobené tým, že obzerám blogy a módne prehliadky zamerané na kolekciu jar/leto 2014. Aj keď nasledujúce fotky sa netýkajú len aktuálnych trendov, veľmi sa mi páčili a tak som pre vás vytvorila niekoľko koláži. Inšpirujte sa rovnako ako ja! ;)

 CAMEL + DENIM
=  láska na prvý pohľad (aspoň u mňa). Džínsovina vie podľa môjho názoru človeka veľmi pekne rozžiariť. V kombinácií s touto ťaviou/škoricovou farbou je to úplne ideálna dvojka. Teším sa z toho, že aj v šatníku mám niekoľko kúskov v tejto farbe. Čoskoro vám ich určite predstavím na blogu.

CAMEL + WHITE
Opäť škoricová/ťavia farba v hlavnej úlohe. Tentokrát doplnená o bielu. Najviac ma toto kombo oslovilo na nedávnej barcelonskej módnej prehliadke Manga. Tá bola dokonalá a inšpiratívna! Doteraz sa kochám fotkami a videami z nej. Teším sa preto na marcové repete fashion show Mango v Košiciach.  

FLATFORMOVÉ SANDÁLE
V našej domácnosti prevláda ambivalentný názor na tento druh obuvi. Ja ich zbožňujem, milujem, ospevujem, priateľ ich nenávidí a zúri, keď mám na nohe napríklad tieto obľúbené alebo tieto druhé obľúbené. Obávam sa toho, že sa raz pod paľbou jeho znepriateľených pohľadov rozpadnú. Mimochodom, aby som to uviedla na pravú mieru, keďže som naposledy bola skritizovaná. Dominikovi sa síce nepáčia flatformy, ale platformy áno. Tieto sandále na Mango prehliadke mi hneď padli do oka a rozhodne ich chcem mať! 

TOTAL WHITE
Biele outfity sú nádherné. Pôsobia nevinne, čisto, no nie každá postava si ich môže dovoliť. Preto ich zatiaľ obdivujem len na modelkách, chudnem a vychutnávam si zatiaľ kombinácie bielej farby s džínsovinou. Už sa neviem dočkať leta a podobných bielych outfitov ako napríklad TU

VEILED BEANIE
S týmto nápadom prišiel ešte Stephen Jones pre kolekciu Jil Sander jar/leto 2012. Niekedy mám pocit, že niektoré nápady musí človek najskôr stráviť, predýchať, nechať im čas a až potom sa do nich zaľúbiť. Presne to isté platí aj u mňa či už v móde, alebo v hudbe. Všetko potrebné na výrobu tejto čiapky už mám, preto sa čoskoro môžete tešiť na nové DIY. 

foto: internet, úprava: yo ;)


2 komentárov:

  1. I am going to get a Beaine like the one in pics, it's looking so cool
    Keep in touch
    www.beingbeautifulandpretty.com

    OdpovedaťOdstrániť