JANUARY WISHLIST

Už dlho som na blogu nepridávala žiadny wishlist. Naposledy ste tu mohli vidieť tento júnový a jeden augustový. Takéto wishlisty vytváram veľmi rada, keďže potom sa na veci, ktoré som si objednala, teším ešte viac. 
1. Pri prvom vysnívanom kúsku sa opäť potvrdzuje to, že som maniačka do všetkých pokrýviek hlavy. Preto som dlho pátrala na ebayi, až kým som našla túto čiapku. Na obrázku vyzerala dokonale, preto dúfam, že aj v skutočnosti bude tak vyzerať. Okrem nej som si na ebayi objednávala dva klobúky - v kráľovskej modrej a burgundskej farbe. 
2. + 3. - Na ďalšie dva kúsky z januárového wishlistu som sa rozhodla, že si počkám do výpredaja. Dúfam, že mi dovtedy v H&M nevypredajú šaty pripomínajúce "spodné prádlo" prípadne "nočnú košeľu" a tento huňatý sveter. 
4. Biele tenisky už mám doma a neustále sú terčom kritiky môjho priateľa. Ten totiž nemá pochopenie pre "flatformy" akéhokoľvek druhu a pritom sú také pekné a pohodlné. Dúfam, že mi ich raz nezhnusí. :)
5. Na záver môjho wishlistu som vybrala túto čiernu dlhú vestu. Tú som objednávala cez sheinside a vyzerá takto - aj s kožušinkou :)
Čo ste si vysnívali/kúpili počas tohto mesiaca vy?
P.S.: Nezabúdajte na GIVEAWAY o 30€ poukážku na nákup6 komentárov:

 1. I want that black dress and coat :)
  Keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. I love the white sneakers and the lingerie dress!
  xoxo
  https://www.bloglovin.com/blog/4487669

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Prosim ta, odkial mas/budes mat tie flatformy? dik za odpoved :)

  OdpovedaťOdstrániť