HELLO 2014!

Rok 2013 je za nami. Dúfam, že ste si Silvester užili tak, ako sa patrí a možno aj pripomenuli niektoré pekné momenty z predchádzajúceho roka. Zaspomínať som sa rozhodla aj ja prostredníctvom blogu. Posielam rekapituláciu mojich prvých mesiacov blogovania. Keď som tento "recap" pripravovala, veľakrát sa ma zmocnila príjemná nostalgia. Práve prostredníctvom outfitov som si spomenula na rôzne zážitky, veselé okamihy a niekedy aj veľmi komplikované chvíle, ale našťastie vždy prevažovali len tie pozitívne. :)


FEBRUÁR 2013
Po dlhých úvahách som sa rozhodla blogovať. Hneď po niekoľkých dňoch som si uvedomila, že som urobila veľmi dobre, pretože pridávanie, fotenie a vymýšľanie článkov ma veľmi bavilo. V závere februára som si vychutnala výborný predĺžený víkend vo Viedni. Tu som "vychytala" v zľavách niekoľko výborných kúskov, ktoré s obľubou nosím dodnes.
MAREC 2013
Na blogu sa objavil prvý DIY projekt. Išlo o vestu v olivovej farbe, ktorú som si vyrobila a vidieť ju môžete na treťom outfite zľava. Foteniu outfitov v tomto mesiaci prialo hlavne počasie.  Väčšina dní bola vtedy veľmi príjemná a hlavne slnečná. V marci som taktiež mala možnosť odmoderovať lyžiarsku akciu Milka funpark na Štrbskom plese. 
APRÍL 2013
MÁJ 2013
Počas apríla som bola v blogovaní veľmi aktívna. Každý deň som totiž pridala jeden nový post. V apríli sa do predajní H&M dostala exkluzívna kolekcia rôznych nádherných šiat a kostýmov, ktorá dopomohla k môjmu rozhodovaniu či ísť alebo neísť na ďalší výlet do Viedne. Táto dvojdňová viedensko - bratislavská exkurzia bola skvelá až na jednu nepríjemnú situáciu, ktorú som patrične oplakala a bola jedným zo spúšťačov zmien v tomto roku. Apríl bol u mňa mesiacom nákupov. V skrini mi totiž pribudlo asi najviac úlovkov. Lapkinn si navyše v tomto mesiaci začalo všímať čoraz väčší počet ľudí a všimla si ho aj istá belgická stránka s outfitmi.
V máji som sa rozhodla pre vlasový experiment - vyholiť bok hlavy. Bolo to príjemné oživenie, aj keď dnes som rada, že už mi vlasy dorástli. V máji som sa zúčastnila veľkolepého otvorenia salónu In Novato v Žiline a chatovačky v Modrej chalúpke v Kremnických baniach. Na blogu pribudla prvá rubrika NEW FACE v spolupráci s New Face Mng a ďalšie DIY projekty.

JÚN 2013
Konečne som si zadovážila zrkadlovku. Tá bola mojím verným spoločníkom na natáčaní klipu Tomiho Popoviča, kde som si obliekla druhý outfit zľava a tiež na Gurmanfeste v košickej Botanickej záhrade. Na mojej hlave sa objavila ďalšia zmena - ombré
JÚL 2013
Tento mesiac bol akčný. Dostala som ponuku nafotiť editoriál pre WTF Factory. Vďaka blogu a foteniu outfitov som absolvovala niekoľko výletov do slnečnicového poľaBratislavy, na bicykle, kotúčového poľa či lesa.
AUGUST 2013
Pekelné horúčavy občas skomplikovali fotenie, tak som sa niekoľkokrát rozhodla pre fotky v bazéne, v Jasove či večer na koľajniciach. V auguste som si užila cyklo výlet na trase Bratislava - Burgenland - Valtice
(fotky z neho - TUTU a TU).
SEPTEMBER 2013
Najbúrlivejší mesiac v osobnom živote a možno aj preto v outfitoch dominovala hlavne čierna.  Ďakujem roku 2014, že takýto "akčný" mesiac počas svojich 365 dní vynechá. :)V septembri mi urobili veľkú radosť dve akcie - Fashion dance show Reserved a Miss deaf Slovakia.  
OKTÓBER 2013
Tento mesiac by pokojne mohol dostať prívlastok čiapkový, vďaka týmto outfitom( TUTUTUTU a TU).  Počas jedného októbrového víkendu som sa zúčastnila Mango fashion show, ktorá ma neskutočne potešila. O niekoľko dní na to mi urobila obrovskú radosť jedna príjemná káva a odvtedy si užívam najšťastnejšie obdobie v mojom živote. ;)
NOVEMBER 2013
Najlepší, najkrajší, najúžasnejší. 
DECEMBER 2013
Zrejme najhektickejší mesiac v roku. Som rada, že už je za mnou. Bol však aj plný krásnych chvíľ a originálneho fotenia. Zaujal vás aj tento vianočný post a fotky náhrdelníkov. Dúfam, že ďalší rok bude ešte lepší ako tento. Bez ohľadu na to, čo si pripravia nasledujúce dni, myslím, že s milovanou osobou budú vždy najkrajšie. Želám vám úspešný rok 2014 a ďakujem vám za priazeň! Jednou z odmien za podporu je aj súťaž o listovú kabelku.4 komentárov:

 1. Prajem ti takisto krásny rok 2014 :3 !!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Looks like you has a very stylish year with so many beautiful outfits
  I am inviting you to join my SammyDress giveaway with 2 winners
  http://www.beingbeautifulandpretty.com/2014/01/sammydress-giveaway.html?m=0
  Keep in touch,
  www.beingbeautifulandpretty.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásny a hlavne úspešný rok 2014 prajem!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Super zhrnutie! paci sa mi ako si ku kazdemu mesiacu dopisala, co si zazila :) ps. paradne outfity si mala v roku 2013 :)

  OdpovedaťOdstrániť