HOW TO WEAR A WAISTCOAT

Pre veľký úspech a návštevnosť inšpiračného postu o tom, ako nosiť klobúk, som sa rozhodla pre jeho ďalšie pokračovanie. Dnes som zablúdila do starších letných fotiek a vytiahla pre vás všetky outfity, ktorých základom je VESTA. Čiernu vestu som kupovala v H&M a bielu v Zare. Obe som najčastejše nosila v black & white prevedení prípadne som outfit oživila farebným doplnkom - červeným šálom alebo zelenou listovou kabelkou. Odstupom času ma veľmi teší, že som si obe vesty kúpila, pretože sú výborným oživením či už letných, ale aj jesenných kúskov. Najradšej v týchto dňoch nosím čiernu vestu na svojej koženkovej bunde. 

P.S. : Moji milí, ste najlepší! Ďakujem za 140 sledovateľov na FB, prvú stovku na BLOGLOVINE a 196 followerov cez GFC. Ak by ste mi dnes chceli urobiť ešte väčšiu radosť, tak stačí doplniť 4 ľudí cez Google friend connect a je vás 200 :)) Krásny deň všetkým!
1 komentárov:

  1. Vesty naprosto miluji, i když spíš preferuji takové ty podzimní :-) myslím si, že je toto super inspirace a za ni Ti děkuji! Jinak samozřejmě gratuluji k odběratelům ♥

    The story of Ginger

    OdpovedaťOdstrániť