ISABEL MARANT FOR H&M

Pamätám si, ako som takto pred rokom bola nadšená zo spolupráce Margiela a H&M. Od novembra 2012 som preto netrpezlivo čakala na ohlásenie ďalšieho mena návrhára, ktorý bude spolupracovať s týmto švédskym obchodným reťazcom. Keď som sa dozvedela o Isabel Marant, bola som nadšená, keďže jej francúzsky zmysel pre módu a eleganciu milujem. Moje sklamanie však prišlo v okamihu objavenia prvých fotiek tejto H&M spolupráce. Mám z nej totiž pocit, že priniesla kúsky, ktoré si môžem v týchto dňoch bežne zadovážiť v iných obchodoch. Nič výnimočné, čo by ma ohúrilo. Samozrejme, ide len o môj subjektívny dojem. Na druhej strane musím vyzdvihnúť nadčasovosť týchto vecí. Možno som z tejto spolupráce sklamaná aj preto, že Margiela ma neskutočne nadchol a ohúril. Dodnes si hovorím, že som mala predať obličku za niektoré jeho drahšie kúsky oblečenia:)). Podarilo sa mi totiž ukoristiť len legíny. Náhrdelníky a cukríková kabelka do ruky boli vypredané a na ostatné veci mi nezvýšili peniaze. :/ Každopádne, aj keď som od kolekcie Isabel Marant pre H&M čakala viac, už teraz mám pár favoritov, ktorých si určite do šatníka zadovážim. Takže, 14. novembra sa dúfam vidíme v Bratislave v predajni H&M pri prezeraní kolekcie Isabel Marant! Som zvedavá na materiály, ktoré budú použité.

Čo hovoríte vy na túto spoluprácu? Ktoré kúsky vás zaujali?

náramok a toto sako = láska na prvý pohľad, chcem ich!:)
     

8 komentárov:

 1. Loved the oversized sweater.. :)
  Happy sunday.. :)
  Keep in touch,
  www.beingbeautifulandpretty.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Love the collection, thank you for to share it, would you like to follow each other via GFC and Lookbook? Let me know...
  Hugs :)

  http://fashionalatic.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Can´t wait, love the Collection <3
  follow new ,mind follow back?

  kisses :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Love the outfit!
  Great blog, would you like to follow each other?
  I'm a New follower on bloglovin, waiting for your turn;)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Neviem sa dockat. Mala som tu moznost vidiet veci nazivo a vyzeraju este lepsie :) Takze ozaj sa je na co tesit. V stredu idem na predstavenie/ prehliadku a neviem sa uz dockat ;) (snad nebudem chora)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. uuu, tak to v dobrom závidím a teším sa u teba na blogu na post z prehliadky ;)

   Odstrániť